Zahraniční mise

DatumRokStavZeměNázevKontakt
19.-21.10.2022plánovánoTureckoDoprovodná podnikatelská mise ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely do Tureckaforeigndpt@komora.cz
10.-16.10.2022plánovánoMongolskoPodnikatelská mise HK ČR do Mongolskaforeigndpt@komora.cz
25.-29.9.2022realizovánoKanadaDoprovodná podnikatelská mise ministra dopravy Martina Kupky do Kanadyforeigndpt@komora.cz
27.-29.6.2022realizovánoIzraelDoprovodná podnikatelská mise místopředsedy vlády ČR a ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše do Izraeleforeigndpt@komora.cz
19.-22.6.2022realizovánoKatarDoprovodná podnikatelská mise ministra průmyslu a obchodu, ministra financí a ministra dopravy do Kataruforeigndpt@komora.cz
24.-27.5.2022realizovánoLitva, EstonskoPodnikatelská mise KHK MSK do Litvy a Estonskaeen@khkmsk.cz
1-4.5.2022realizovánoGruzieDoprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu Parlamentu ČR Miloše Vystrčila do Gruzieforeigndpt@komora.cz
5.-7.4.2022realizovánoNorskoPodnikatelská mise HK ČR do Norskaforeigndpt@komora.cz
20.-21.3.2022realizovánoSpojené Arabské EmirátyDoprovodná podnikatelská
mise předsedkyně Poslanecké
sněmovny Parlamentu ČR Markéty Pekarové Adamové do SAE
foreigndpt@komora.cz
14.-16.3.2022realizovánoSeverní MakedoniePodnikatelská mise HK ČR do Severní Makedonieforeigndpt@komora.cz
18.-21.11.2021realizovánoVelká BritánieDoprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu Parlamentu ČR Miloše Vystrčila do Velké Británieforeigndpt@komora.cz
19.-21.10.2021realizovánoMaďarskoPodnikatelská mise HK ČR do Maďarskaforeigndpt@komora.cz
29.9.-1.10.2021realizovánoÁzerbájdžán, ArménieDoprovodná podnikatelská mise ministra zahraničních věcí ČR Jakuba Kulhánka do Ázerbájdžánu a Arménieforeigndpt@komora.cz
6.-7.9.2021realizovánoLitvaDoprovodná podnikatelská mise ministra zahraničních věcí ČR Jakuba Kulhánka do Litvy foreigndpt@komora.cz
31.7.-1.8.2021realizovánoEgyptDoprovodná podnikatelská mise ministra zahraničních věcí ČR Jakuba Kulhánka do Egypta
foreigndpt@komora.cz
8.-9.7.2021realizovánoBulharskoDoprovodná podnikatelská mise místopředsedy vlády ČR Karla Havlíčka do Bulharska na akci Three Seas Initiative Summit and Business Forum
foreigndpt@komora.cz
30.3.2021realizovánoSrbskoSRBSKO - pozvánka na první podnikatelskou misi od propuknutí pandemie koronaviru doprovázející ministra zahraničních věcí ČRveselka@komora.cz
14.-16.12021odloženoItáliePodnikatelská mise HK ČR do Itálie
lukac@komora.cz
23.9.-27.9.2020realizovánoTureckoPodnikatelská mise HK ČR do Turecka s podporou z programu „TURKEY-EU BUSINESS DIALOGUE"lukac@komora.cz
16.2.-23.2.2020realizovánoThajsko, LaosDoprovodná podnikatelská mise předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radka Vondráčka a ministra životního prostředí ČR Richarda Brabce do Thajska a Laosuveselka@komora.cz

[tribe_events view=“list“ category=“Zahraniční mise“]