Brána do Persie

OBCHODUJTE S ÍRÁNEM

HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY VÁM S TÍM POMŮŽE.

V reakci na opětovné zavedení sankcí na íránskou ekonomiku v roce 2018 je provozování programu Brána do Persie pozastaveno.

V návaznosti na své předchozí aktivity a s ohledem na proces rušení sankcí vůči Íránu přichází Hospodářská komora České republiky s komplexním programem podpory pro české firmy, které se zajímají o rozvíjení obchodu s Íránem. Íránský trh s 80 miliony spotřebitelů a podnikatelů je obrovskou příležitostí pro české firmy. Tento potenciál je potřeba využít a konkrétními projekty naplnit prostor, který Hospodářská komora České republiky jménem české podnikatelské sféry v minulých sedmi letech připravovala a budovala.

Program je otevřen všem firmám, členům i nečlenům HK ČR, které spatřují v Íránu zmiňovaný potenciál, mají co nabídnout a chtějí úspěšně znovuobjevit íránský trh.Registrujte se a získáte nejen tyto exkluzivní výhody – možnost účastnit se:

 • Podnikatelských misí do Íránu
 • Podnikatelských fór
 • Kulatých stolů a seminářů o Íránu
 • Veletrhů a výstav v Íránu

Dále Vám Hospodářská komora České republiky pomůže s Exportními dokumenty prostřednictvím Kontaktních servisů a k aktuálním informacím bude sloužit internetový portál o Íránu s privátním přístupem www.branadopersie.cz

Další výhody pro registrované

Registrovaní účastníci programu mohou využít následujících výhod:

 1. Exkluzivní přístup ke všem informacím o připravovaných aktivitách vůči Íránu (zařazení do databáze registrovaných účastníků programu, privátní přístup do internetového portálu BRÁNA DO PERSIE s veškerými informacemi o Íránu).
 2. Přednostní zařazení do podnikatelské delegace či do seznamu účastníků všech dalších akcí organizovaných v rámci programu BRÁNA DO PERSIE, u nichž je omezena kapacita či podmíněna kvalifikovaným výběrem.
 3. Sleva 5% z účastnického poplatku v případě podnikatelské mise, 50% v případě Kontaktního servisu a 50% v případě podnikatelských fór, kulatých stolů, seminářů, pokud jsou tyto akce zpoplatněny.
 4. Bezplatná konzultace s odborným pracovníkem Zahraničního odboru HK ČR (doporučení postupu, možnosti kontaktů na instituce v ČR i Íránu, obchodní příležitosti apod.).
 5. Asistence při vyřizování víz (podpůrný dopis pro žádost o íránské vízum, potvrzení zvacího dopisu, pomoc při pozvání íránského partnera do ČR apod.).
 6. Sleva 50% z poplatku hrazeného za zprostředkování ověření dokladů na konzulárním oddělení Velvyslanectví Íránu v Praze v souvislosti s vydáním Osvědčení o původu zboží.
 7. Sleva 10% z účastnického poplatku na Krajských exportních konferencích, které HK ČR ve spolupráci s Krajskými hospodářskými komorami organizuje 1x ročně ve všech krajích České republiky s cílem přiblížit českým firmám nástroje podpory exportu.
/delejte-moderni-marketing-i-s-malym-rozpoctem-cyklus-6-akci-s-marketingovym-profikem-hospodarska-komora/