Zveme vás na seminář “Vysílání pracovníků z Německa do ČR a z ČR do Německa, situace ve stavebnictví v ČR“

13.08.2007

Kontaktní centrum pro česko – německou spolupráci při RHK Poohří pořádá seminář na téma “Vysílání pracovníků z Německa do ČR a z ČR do Německa, situace ve stavebnictví v ČR“. Seminář je spojený s kontaktním setkáním českých a německých firem z oblasti vnitřní výstavba a stavební truhlářství, stavebnictví, projektové kanceláře, velkoobchody se stavebním materiálem. Akce se koná 27. září 2007 v Krajské knihovně v Karlových Varech.

Kontaktní centrum pro česko – německou spolupráci při RHK Poohří pořádá seminář na téma “Vysílání pracovníků z Německa do ČR a z ČR do Německa, situace ve stavebnictví v ČR“.

Seminář je spojený s kontaktním setkáním českých a německých firem z oblasti vnitřní výstavba a stavební truhlářství, stavebnictví, projektové kanceláře, velkoobchody se stavebním materiálem.

Akce se koná 27. září 2007 v Krajské knihovně v Karlových Varech.

Pozvánku a přihlášku na tento seminář a kontaktní setkání budou opět si můžete stáhnout zde. Je možné též vyžádat si jejich zaslání poštou, případně e-mailem.

 

Bližší informace
Pavlína Formica Bačovská, KC při RHK Poohří, tel/fax: 352638427, tel: 352638484, e-mail: kontaktni.centrum@rhkpoohri.cz.

/delejte-moderni-marketing-i-s-malym-rozpoctem-cyklus-6-akci-s-marketingovym-profikem-hospodarska-komora/