Soutěž pro Nápady za miliony

02.10.2007

V říjnu odstartovala soutěž podnikatelských záměrů Nápady za miliony, která výhercům přinese například investice v objemu přes milion korun. Garanty soutěže jsou Podnikatelský inkubátor při Vysoké škole ekonomické v Praze a Hospodářská komora hlavního města Prahy. Projekt má podpořit podnikavého ducha u české veřejnosti a u vysokoškolských studentů zvlášť.

V říjnu odstartovala soutěž podnikatelských záměrů Nápady za miliony, která výhercům přinese například investice v objemu přes milion korun. Garanty soutěže jsou Podnikatelský inkubátor při Vysoké škole ekonomické v Praze a Hospodářská komora hlavního města Prahy. Projekt má podpořit podnikavého ducha u české veřejnosti a u vysokoškolských studentů zvlášť.

„Mít vlastní podnik nebo firmu je snem mnoha lidí. Uvést dobrý nápad do praxe však pro spoustu z nich stále představuje nepřekonatelný problém, ať už z důvodu nedostatečných zkušeností, chybějících financí nebo jednoduše obav z neúspěchu. Právě takové lidi chceme soutěží podpořit,“ řekl Miroslav Křížek, ředitel Podnikatelského inkubátoru při VŠE.

Do soutěže se může přihlásit jakýkoli podnikatelský záměr, nápad na rozšíření firmy nebo projekt pro investory. Rozhodující je nápad (obsah projektu), nikoli jeho formální zpracování. Jednotlivci i týmy mohou své záměry přihlásit až do 15. listopadu letošního roku prostřednictvím webových stránek www.soutezomilion.cz. Slavnostní vyhlášení výsledků bude o měsíc později.

Kromě vecných a finančních cen soutěžící získaji přístup k investorům, kteří jsou ochotni zajímavé projekty podpořit kapitálem i svými zkušenostmi a kontakty.

/delejte-moderni-marketing-i-s-malym-rozpoctem-cyklus-6-akci-s-marketingovym-profikem-hospodarska-komora/