Pozvánka na “The Global Business Summit 2019”, Indie

11/12/2018

Již 5. ročník Globálního ekonomického summitu (TGBS 2019 – The Global Business Summit 2019) se uskuteční 22. – 23. února 2019 v Dillí v hotelu Taj. Hlavními partnery akce a organizátory jsou významný bankovní ústav „YES BANK“ a největší indické mediální vydavatelství „The Times Group“, publikující mj. plátek „The Economic Times“.

TGBS 2019 představuje platformu pro setkání globálních lídrů z různých odvětví, od představitelů vlády, soukromého sektoru, akademické obce, přes významné umělce, spirituální lídry až po ekonomy a myslitele, a to s cílem vytvoření smysluplného dialogu pro silný, udržitelný a stabilní hospodářský růst.

Účast na akci přislíbil ministerský předseda Naréndra Módi, ministr financí Indie a ministr korporátních záležitostí Arun Jaitley, ministr silnic, dopravy a dálnic Nitin Gadkari či ministr železnic a uhlí Piyush Goyal. Ze zahraničních hostů lze zmínit ministra financí Malty Edwarda Sciclunu či výkonného viceprezidenta Trumpovy nadace, Donalda Trumpa Jr.

Dvoudenní konference očekává rovněž účast více jak 2000 delegátů, přes 150 řečníků a přes 30 účastnících se cizích zahraničních delegací (včetně USA, Ruska, Slovenska, Velké Británie atd.).

Více informací lze nalézt na webových stránkách TGBS 2019 www.et-gbs.com či v přiložené brožuře.

Vypracoval: Mgr. Milan Dostál

/delejte-moderni-marketing-i-s-malym-rozpoctem-cyklus-6-akci-s-marketingovym-profikem-hospodarska-komora/