Pozvánka na „Slovenskou kooperační burzu Bratislava 2018“

22/10/2018 Monika Müllerová

Dovolujeme si Vás pozvat na Slovenskou kooperační burzu Bratislava 2018, která se bude konat v Bratislavě dne 13. listopadu 2018.

Slovenská kooperační burza je organizovaná každoročně od r. 2007 Slovenskou agenturou pro rozvoj investic a obchodu. Tato mezinárodní akce se zaměřuje na bilaterální rozhovory firem, na prezentaci subkontraktačních nabídek partnerství, tendrů, volných výrobních kapacit, požadavků na vytvoření společných podniků se zahraničními partnery a možnosti investic, zejména v oblasti automobilového průmyslu, strojírenství, energetiky, informačních a komunikačních technologií, logistiky, výzkumu, vývoje a inovací.

Proč se zúčastnit? Slovenská kooperační burza je každoročně největším a nejprestižnějším setkáním slovenských a zahraničních podnikatelů na Slovensku.

  1. Setkání už 12 let nabízí unikátní možnost jednat s relevantními obchodními partnery v jeden den a na jednom místě.
  2. Bilaterální rozhovory na základě individuálního předem naplánovaného harmonogramu.
  3. Sourcing – příležitost pro české firmy zapojit se do dodavatelského řetězce významné nadnárodní společnosti.
  4. Atraktivní doprovodný program – prezentace projektů a prototypů slovenských inovativních společností; konference Jak udržet vliv regionu, když skončí boom / Co mění technologie ve firmách / K aktuálním tématům megatrendů a konkurenceschopnosti průmyslu V4 ve vztahu k inovacím, robotizaci, automatizaci a elektromobilitě.
  5. Nové kontakty, obchodní a investiční příležitosti doma i v zahraničí.

Registrovat se můžete na stránce: matchmakingfairbratislava2018.sario.sk

/delejte-moderni-marketing-i-s-malym-rozpoctem-cyklus-6-akci-s-marketingovym-profikem-hospodarska-komora/