Pozvánka na mezinárodní konferenci na téma postkonfliktní obnovy Iráku konané v Kuvajtu

16/01/2018 Miroslav Veselka

Kuvajt bude hostit mezinárodní konferenci od 12. do 14. února 2018 zaměřenou na obnovu Iráku zničeného válečným konfliktem s Islámským státem. Konference se bude konat pod patronátem Světové banky. Irák potřebuje urgentně 100 miliard na stavbu obytných domů, obnovu businessu, městské a regionální infrastruktury, ropného průmyslu a telekomunikací. Konference je podporována EU.

V rámci mezinárodní dárcovské konference k Iráku se dne 13. února 2018 uskuteční akce „Investujte v Iráku“ (Invest in Iraq).

Veškeré informace o akci jsou k dispozici na oficiálních stránkách Kuvajtské hospodářské komory, kde se případní zájemci z řad členů Komory mohou přihlásit online a v přiloženém programu.

Konference bude zaměřena na získání investic pro obnovu postižených oblastí Iráku se zaměřením na stavebnictví, energetiku, vodohospodářství, dopravu, logistiku a zemědělství.

Organizátor upozorňuje na omezenou kapacitu akce a zároveň si vyhrazuje právo vybírat účastníky tak, aby byly pokryty všechny investiční oblasti s účastí co nejvíce států. Organizátor akce nehradí náklady spojené s pobytem a účastní na akci.

V případě zájmu účastnit se této konference kontaktujte, prosím, obratem vedoucího Obchodně-ekonomického úseku ZÚ ČR v Iráku, pana Jaroslav Reifa (jaroslav_reif@mzv.cz). Registrační formulář na akci naleznete zde, přihlašování je možné do 4. února 2018.

/delejte-moderni-marketing-i-s-malym-rozpoctem-cyklus-6-akci-s-marketingovym-profikem-hospodarska-komora/