Od kontaktu ke kontraktu – příležitost pro české firmy rozšířit mezinárodní aktivity

18.06.2007

Euro Info Centrum Praha vás zve na mezinárodní obchodní jednání s podniky z 20 zemí EU, USA, Kanady a Islandu, která se uskuteční během významných oborových veletrhů v Evropě. Jednání mezi firmami jsou organizována v rámci projektu vyhlášeného a podporovaného Evropskou komisí „EU Matching in Border Regions“ s cílem pomoci podnikům rozšířit mezinárodní vztahy, zvýšit vlastní export i mezinárodní prestiž firmy.

Euro Info Centrum Praha Vás zve na mezinárodní obchodní jednání s podniky z 20 zemí EU, USA, Kanady a Islandu, která se uskuteční během významných oborových veletrhů v Evropě. Jednání mezi firmami jsou organizována v rámci projektu vyhlášeného a podporovaného Evropskou komisí „EU Matching in Border Regions“ s cílem pomoci podnikům rozšířit mezinárodní vztahy, zvýšit vlastní export i mezinárodní prestiž firmy.

Účastníci projektu EU Matching in Border Regions navíc využijí výhody dva v jednom

  • pro vystavovatele na veletrzích účast na tzv.match-makingových obchodních kontraktačních jednáních zefektivní jejich pobyt na veletrhu, neboť mají předem zaručeny schůzky s firmami z projektu, které si sami vyberou.
  • pro návštěvníky veletrhu představuje ideální kombinaci předem domluvených schůzek s firmami z projektu a zároveň návštěvu veletrhu, prověření marketingových možností v daném teritoriu, jednání na stáncích vystavovatelů, seznámení se s posledními novinkami v oboru.

Registrační poplatky

Jsou stanoveny individuálně dle veletrhů; vzhledem k tomu, že se jedná o projekt finančně podporovaný EU, jedná spíše o symbolické částky, které zahrnují vstupenky na veletrh, tlumočení, prezentaci v katalogu, katalog, občerstvení, slavnostní večeři.

Proč se zúčastnit tohoto projektu?

  • Očekává se účast více než 200 podniků (v tomto projektu 20 zemí EU, USA, Kanada, Island), které mají zájem o navázání mezinárodní spolupráce.
  • Firmy si aktivně vybírají podniky, účastníky projektu, se kterými chtějí jednat
  • Zúčastněné firmy jsou následně zdarma prezentovány v nabídkové/poptávkové databázi EK
  • Představuje ideální příležitost k poznání nových evropských trhů
  • Podniky přihlášené do projektu získají navíc od EIC Praha zdarma přístup ke službě zasílání vyhlášených veřejných zakázek zveřejněných v databázi evropských tendrů dle oborů po dobu jednoho roku.
  • Účastníkům je nabídnuto ubytování ve smluvně zajištěných hotelech s výhodnými cenami

Webová stránka projektu: www.eumatching.net

Bližší informace o jednotlivých akcích získáte

Euro Info Centrum Praha při Centru pro regionální rozvoj ČR
Vinohradská 46
120 00 Praha 2

Ing. Eva Hrubešová
tel.: +420 221 580 295
e-mail: hrubesova@crr.cz

RNDr. Jitka Ryšavá
tel.: +420 221 580 290
e-mail: zrysava@crr.c

www.crr.cz/eic, www.euroinfocentrum.cz/enlargement/

Převzato z portálu BusinessInfo – www.businessinfo.cz

/jak-na-prezentacni-dovednosti-a-vystupovani-pred-publikem-workshop-pro-zacatecniky-i-nesmele-hospodarska-komora/