Komora vybuduje byznys-centrum v Soulu

22.05.2007

Memorandum porozumění zaměřené na partnerství při realizaci rozvojových projektů ve střední a východní Evropě a vybudování centra Hospodářské komory ČR v Soulu podepsali v květnu Sang – Jun Ly, prezident finanční skupiny Golden Bridge Finance Group a Vladimír Šiška, ředitel společnosti Podnikatelský servis HK ČR.

Záměrem Podnikatelského servisu HK ČR je postavit v Soulu kancelářskou budovu Byznys centrum Hospodářské komory ČR, která bude sloužit jako základna pro podporu českých firem hledajících uplatnění ve východní Asii. Prostor v centru mají najít také státní agentury a další instituce, které českým firmám poskytnou v daném teritoriu podporu.

„Korea se stává jedním z největších investorů v České republice. Hospodářská komora chce zajistit provázanost subdodávek pro korejské společnosti českými firmami a provázanost spolupráce českých a korejských malých a středních podniků,“ uvedl Šiška. Česká republika nemá podle něho být známa jen jako romantické místo ve střední Evropě, ale také jako producent kvalitních výrobků, které se mohou uplatnit na korejském trhu.

Golden Bridge Finance Group má poměrně široký záběr, konkrétní projekty však zatím tají. Podle Sang – Jun Ly je však zájem o Česko v Jižní Korey trendem. Skupina chce ve střední a východní Evropě realizovat regionální rozvojové projekty. Jedním z prvních by měl být komplexní průmyslový projekt v tuzemsku. Zde i v dalších zemích regionu bude oficiálním partnerem skupiny Golden Bridge Podnikatelský servis HK ČR.

 

/delejte-moderni-marketing-i-s-malym-rozpoctem-cyklus-6-akci-s-marketingovym-profikem-hospodarska-komora/