Chcete spolupracovat s vysokými školami? Zapojte se do projektu!

22.10.2007

Hospodářská komora České republiky působí jako partnerská organizace v projektu Přímá komunikace mezi fakultami a průmyslem – brána k výzkumu. Cílem projektu je vytvořit ucelený systém spolupráce mezi studenty, pedagogy a zaměstnavateli, a dát tak zaměstnavatelům možnost spolupracovat s odborníky – studenty a doktorandy již v průběhu studia na jedné straně a studentům možnost získat přehled o možnostech jejich uplatnění po ukončení studia na straně druhé. Služby jsou poskytovány zdarma.

Hospodářská komora České republiky působí jako partnerská organizace v projektu Přímá komunikace mezi fakultami a průmyslem – brána k výzkumu. Cílem projektu je vytvořit ucelený systém spolupráce mezi studenty, pedagogy a zaměstnavateli, a dát tak zaměstnavatelům možnost spolupracovat s odborníky – studenty a doktorandy již v průběhu studia na jedné straně a studentům možnost získat přehled o možnostech jejich uplatnění po ukončení studia na straně druhé. Služby jsou poskytovány zdarma.

Spolupráci je možné navázat mnoha způsoby: od stáží, přes exkurze v podnicích, zadávání či konzultování diplomových prací až po třeba prezentaci podniku na akademické půdě či účast podniku na tradičních veletrzích pracovních příležitostí pro čerstvé absolventy a studenty.

Oslovila Vás naše nabídka? Jste společnost zabývající se také výrobou, vývojem či výzkumem? Máte zájem spolupracovat s Přírodovědeckou fakultou Univerzity Karlovy a Matematicko-fyzikální fakultou Univerzity Karlovy? Pak neváhejte kontaktovat manažera projektu Michala Vokurku (vokurka@komora.cz) Další informace se můžete dozvědět z přiloženého informačního letáku.

Projekt je primárně zacílen na pražské podniky, vítány jsou ale i mimopražské společnosti. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem, státním rozpočtem České republiky a rozpočtem hlavního města Prahy.

Stránky projektu: https://www.careermarket.cz/