Elektronická kondolenční kniha Petra Kužela

S hlubokým smutkem a lítostí oznamujeme, že 30. ledna 2021 zemřel ve věku 58 let bývalý prezident Hospodářské komory a dlouholetý člen jejího představenstva Petr Kužel.

Nečekaný a náhlý odchod Petra Kužela je ztrátou nejen pro jeho rodinu, ale také pro celou podnikatelskou veřejnost, kterou po dvě funkční období úspěšně reprezentoval na postu prezidenta Hospodářské komory.

Petr Kužel působil v Hospodářské komoře už od počátku její novodobé historie v roce 1993. Od roku 1994 zasedal v jejím představenstvu a funkci prezidenta Hospodářské komory zastával mezi lety 2008 a 2014.

Podnikatelská i nepodnikatelská veřejnost se bude moci symbolicky s Petrem Kuželem rozloučit zápisem do kondolenční knihy, která bude od pondělí 1. února po dobu jednoho týdne od 10 do 16 hodin umístěna v sídle Hospodářské komory ve 4. patře pražského Florentina (recepce A). Zde níže můžete taktéž vkládat své kondolence a vyjádřit soustrast s pozůstalými. 

Hospodářská komora tímto vyjadřuje hlubokou a upřímnou soustrast rodině a blízkým Petra Kužela. Čest jeho památce.

Záznam online smutečního setkání, 8. 2. 2021

 

Prostřednictvím této kondolenční knihy můžete vyjádřit vaši soustrast s pozůstalými

Nečekaný odchod Petra Kužela nás všechny na Hospodářské komoře nesmírně zarmoutil. Petr byl členem vedení HK ČR téměř 20 let a po dvě období byl jejím prezidentem. Pro HK ČR vykonal mnoho, navíc si ho všichni pamatujeme jako veselého, příjemného člověka. Bude nám chybět.

Čest jeho památce!

Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory ČR, 1. 2. 2021

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
Políčka označená * jsou povinná.
86 entries.
Kateřina Konopová Kateřina Konopová wrote on 14.2.2021 at 1:24
Petře, stále nemůžeme uvěřit, že už tady nejsi s námi. Jsme moc rádi, že jsme tě mohli poznat a zažít s tebou spoustu skvělých zážitků.. Byl jsi skvělý a srdečný chlap. Chybíš nám. Kačenka a Adam.
Michal Čamek Michal Čamek wrote on 10.2.2021 at 17:39
Petře, odpočívej v pokoji. Budeš mi chybět, kamaráde.
Miroslav Dvořák, člen představenstva HK ČR Miroslav Dvořák, člen představenstva HK ČR wrote on 10.2.2021 at 11:29
Strávili jsme spolu hodně pěkných chvil. Budu si tě vždy vážit. Se vzpomínkou Míra Dvořák.
Josef Středula Josef Středula wrote on 10.2.2021 at 6:44
Upřímnou soustrast celé rodině?
Jana Granátová Jana Granátová wrote on 9.2.2021 at 23:24
Petr Kužel byl a je nezapomenutelnou osobností v tom nejlepším slova smyslu. Je mi strašně moc líto, že odešel. Zůstane v našich srdcích navždy. Nikdy nezapomeneme! Čest jeho památce!
Libuše Leskovská Libuše Leskovská wrote on 9.2.2021 at 11:34
Upřímnou soustrast pozůstalým Libuše Leskovská
Jana a Milan Jelínkovi Jana a Milan Jelínkovi wrote on 8.2.2021 at 20:10
Úpřímnou soustrast pozůstalým
Zbynek Penka Zbynek Penka wrote on 8.2.2021 at 17:44
Uprimnou soustrast rodine.... je mi líto, ze se jiz neuvidíme... Zbynek Penka
Daniel Havlík Daniel Havlík wrote on 8.2.2021 at 17:37
Milý Petře, stále se mi nechce věřit, že se na tomto světě už nepotkáme, nepohádáme se, nepoklepeme si na ramena. Nezbývá než věřit, že se potkáme za branou tohoto světa. Počkej tam na nás. Upřímnou soustrast Tvé rodině.
Luboš Luboš wrote on 5.2.2021 at 19:06
Upřímnou soustrast celé rodině Luboš Bláha Cech malířů a natěračů.
Alena Mastantuono Alena Mastantuono wrote on 5.2.2021 at 16:31
Hodně síly k překonání toho jediného, co nemůžeme nikdy změnit. Upřímnou soustrast celé rodině. Alena Mastantuono
Lenka Koutná Lenka Koutná wrote on 5.2.2021 at 15:16
Vážený Petře, před 24 lety jsi mi moc pomohl v začátcích mojí pracovní cesty v „Podnikání plus“. Když jsme se před dvěma lety naposledy potkali, mluvili jsme o práci, o dětech, o živote a plánech do budoucnosti. Odešel jsi příliš brzy, bylo mi ctí Tě potkat. Upřímnou soustrast tvým blízkým…
Irena Bartoňová Pálková- Česká asociace úklidu a čištění Irena Bartoňová Pálková- Česká asociace úklidu a čištění wrote on 5.2.2021 at 11:56
Naše cesty se protínaly v dobách dobrých i zlých. Vždy jsi byl, Petře, lidský a upřímný. A ať si říkal kdo chce, co chce, vážila jsem si Tě. Ty jsi mě naučil, že největší nepřítel není ten zjevný, ten proti kterému vedeš přirozený boj, ale ten uvnitř, kterého mnohdy považuješ za kamaráda. Odešel jsi moc brzy a moc narychlo, abychom si mohli dát sbohem. Hlubokou a upřímnou soustrast celé rodině a všem pozůstalým. Určitě zůstaneš nezapomenutelnou součástí podnikatelského prostředí.
Mgr. Libor Soukup - prezident CK ČR Mgr. Libor Soukup - prezident CK ČR wrote on 5.2.2021 at 10:19
Za všechny členy Cechu kamnářů ČR si dovolujeme všem pozůstalým alespoň touto cestou vyjádřit upřímnou soustrast.
Tereza Šamanová Tereza Šamanová wrote on 5.2.2021 at 9:57
Odešel Donald Trump české podnikatelské scény. Člověk milovaný i nenáviděný, obdivovaný i zatracovaný. Ne každému se podaří vzbudit tak silné emoce a zanechat tak nesmazatelnou stopu. My všichni, kdo jsme s ním pracovali, na něj budeme vzpomínat do konce života a všichni se cítíme být zaskočeni jeho rychlým odchodem. Čest jeho památce a upřímnou soustrast a hodně sil pozůstalé rodině.
Komora daňových poradců ČR Komora daňových poradců ČR wrote on 4.2.2021 at 17:29
Dovolujeme si jménem Komory daňových poradců ČR všem pozůstalým vyjádřit upřímnou soustrast. Odchodem pana Petra Kužela ztrácíme kolegu a profesního partnera, se kterým byla vždy dobrá a otevřená spolupráce, které jsme si velmi vážili. Za současné i bývalé vedení Komory Jiří Nekovář, Radek Neužil Petra Pospíšilová, Jiří Škampa, Petr Toman
Michal Bedrníček Michal Bedrníček wrote on 4.2.2021 at 16:22
Upřímnou soustrast celé rodině. Michal Bedrníček člen Cechu malířů,lakýrníků a tapetářů ČR - Cechovní korouhevník.
Bořivoj Minář Bořivoj Minář wrote on 4.2.2021 at 14:17
Odešel mladý člověk, který měl mnoho plánů před sebou. Odešel nejrovnější, nejlidštější, nejférovější a nejobětavější prezident, jakého Hospodářská komora v novodobé historii měla. Děkuji za mnoho let, kdy jsem se mohl považovat za jeho kamaráda. Se smutkem, úctou a hlubokou účastí pozůstalým Bořivoj Minář
Libor Nohejl Libor Nohejl wrote on 4.2.2021 at 12:37
Milý Petře, jsem moc rád že jsem Tě poznal a mohli jsme spolu jít kus cesty životem. Udělal jsi pro lidi hodně dobrého a to se nezapomíná. Děkuji ti za vše. Libor Nohejl
Akchurin Omar Akchurin Omar wrote on 4.2.2021 at 10:52
Allah rehmet elesin! Yeri Cennet olsun! At te zem bude lehka!
/jak-na-prezentacni-dovednosti-a-vystupovani-pred-publikem-praha/