Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb (novinky a praktické příklady), informace o dalších službách sítě EEN

23.3.2017

Přehled změn a očekávaných novinek v oblasti vysílání pracovníků a přeshraničního poskytování služeb. Opakování úspěšného semináře z února 2017. Účast zdarma.

V první části semináře Vás budeme krátce informovat o akcích a službách EEN, které jsou zaměřené na rozšíření mezinárodní spolupráce firem – o obchodních jednáních při veletrzích a o možnostech vyhledávání evropských veřejných zakázek.
Druhá část semináře se bude zabývat přeshraničním poskytováním služeb a vysíláním pracovníků ze všech úhlů.RNDr. Jitka Ryšavá z EEN se této problematice bude věnovat od pracovně-právních podmínek vyslaných zaměstnanců, přes sociální a zdravotní pojištění a daně, po poskytování služeb osobami samostatně výdělečně činnými a procedurami s tím spojenými.     Na vysílání do Německa a s tím spojené povinnosti týkající se např. minimální mzdy se zaměří pan Arthur Braun, M. A. z advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS.

Místo

Praha

Kontakt:

Petra Šmídová, petra.smidova@crr.cz, tel: 225 855 313

Organizátor:

Enterprise Europe Network při Centru pro regionální rozvoj České republiky

Mapa:

Podrobnosti

Datum:
23.3.2017
Rubrika Akce:
Štítky Akce: