Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vyjednávání v mezinárodním kontextu: Od uzavírání smluv po řešení sporů

30.1.2017

Vyjednávání je neoddělitelnou součástí přeshraničního a mezinárodního obchodu a jako takové si také zaslouží patřičnou pozornost. V tomto intenzivním kurzu se zaměříme na vyjednávání jako na prostředek ke snazšímu uzavírání mezinárodních obchodních dohod, ale také jako na nástroj řešení sporů.

Absolvováním semináře účastníci získají nejen teoretické znalosti, ale především praktické dovednosti ve vztahu k efektivnímu vyjednávání. Dozví se nejen jaké jsou základní nástroje vyjednávání v mezinárodním kontextu, ale také jak správně překonávat mezikulturní rozdíly, jak již při uzavírání smluv správně zamezit vznikům sporů, a pokud již nějaké nastanou, jak je efektivně vyřešit.

Určeno pro:

Seminář je určen především pro podnikové právníky, advokáty, zaměstnance společností obchodujících se zahraničím, vývozcům, dovozcům a firmám, které se zabývají prodejem, servisem nebo zprostředkováním prodeje výrobků.

Přednášející:

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. – zapsaný mediátor, rozhodce, lektor na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a na dalších univerzitách po celém světě (Itálie, Čína, USA).

Program:

Základy vyjednávání v mezinárodním kontextu
Vyjednávání a kultura
Komunikace v mezinárodním kontextu
Vyjednávání s veřejnoprávním prvkem
Asistované vyjednávání a mediace

Více informací a možnost registrace zde – https://www.icc-cr.cz/cs/akce/vyjednavani-v-mezinarodnim-kontextu-od-uzavirani-smluv-po

Místo

ICC ČR, Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

Kontakt:

Tel. 257 217 744, e-mail: filipkova@icc-cr.cz

Organizátor:

Mezinárodní obchodní komora (ICC ČR)

Podrobnosti

Datum:
30.1.2017
Rubrika Akce:
Štítky Akce: