Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Týden výzkumu a inovací pro praxi a životní prostředí (TVIP 2017)

21.3.2017 - 23.3.2017

V rámci TVIP 2017 se koná symposium Výsledky výzkumu a vývoje pro průmyslovou a komunální ekologii ODPADOVÉ FÓRUM 2017 a konference APROCHEM 2017, která je zaměřena na řízení průmyslových rizik as na rizika při správě regionů, měst a obcí. Stále je možné se přihlásit k účasti.
Na programu tří dní symposia ODPADOVÉ FÓRUM 2017 je celkem 65 příspěvků. Přitom není nutné se zúčastnit všech tří jednacích dní, lze si vybrat podle individuálního zájmu. Sekce Ochrana ovzduší, Sanace ekologických zátěží a Ochrana vod jsou na programu v úterý 21. 3., sekce související s odpady jsou na programu ve středu 22. 3. dopoledne a ve čtvrtek 23. 3.
Ve středu 22. 3. odpoledne je vyhrazen čas na odborné i zájmové exkurze. Zájemci si mohou vybrat z těchto možností: NET4GAS – Potrubní dvůr VVTL Velké Němčice; REMET, s.r.o., Brno; SUEZ Využití zdrojů, a.s. – Logistické centrum Brno; Bohemia Sekt – Vinařství Habánské sklepy (ochutnávka), Velké Bílovice; MND, a. s., Ladná; zámek Lednice (mimořádná prohlídka). Vedle toho je velká naděje, že nedaleké mandloňové sady budou právě v květu.
Většiny programu symposia ODPADOVÉ FÓRUM 2017 by se měla zúčastnit i paní senátorka RNDr. Jitka Seitlová, kterou služebně starší odpadáři znají jako aktivní odpadářku. Od té doby si vyzkoušela pohled na naši problematiku z jiných stran (senát, zástupkyně ombudsmana, senát). Budeme mít tu čest, že ve středu 22. 3. zahájí společenský večer.

Místo

Hustopeče

Kontakt:

Stále je možné se přihlásit k účasti, v hotelu Rustikal je ještě několik volných míst, konference se koná v nedalekém hotelu Centro. Příspěvek lze přihlásit již jen ve formě vývěsky, ale jen do čtvrtka 9. 3., poté by se již nedostal do tištěného programu a do sborníku na CD (bude mít ISBN).

Organizátor:

České ekologické manažerské centrum

Mapa:

Podrobnosti

Zahájení:
21.3.2017
Ukončení:
23.3.2017
Rubrika Akce:
Štítky Akce: