Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Technologické fórum

20.9.2017

Letošní první ročník otevře ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, která bude obhajovat přínosy novely stavebního zákona. Zjednoduší novela agendu a zkrátí dobu přípravy staveb? Jakým tlakům budou čelit stavební úřady? Nejen na tato témata přijdou diskutovat předsedkyně Sekce územního a regionálního rozvoje HK ČR Hana Landová, prezident SPS v ČR Václav Matyáš, předseda ČKAIT Pavel Křeček, Jiří Polanský, makroekonom České spořitelny a další hosté.

Ministr životního prostředí Richard Brabec zahájí 2. diskuzní blok výhledem a možnostmi dotačních titulů využitelných pro chytrá města. Diskutována bude i otázka vlivu BIM na právní předpisy či stav přípravy státní správy na dané změny. Účast v diskuzi přijali mj. náměstek ministra průmyslu a obchodu Jiří Koliba, ekonomický manažer MÚ Litoměřice Jaroslav Klusák, vedoucí oddělení VDC Skanska Josef Žák.

Cílem akce je ve spolupráci s odbornými partnery položit základ akce, která se stane významným podzimním svátkem českého stavebnictví neodmyslitelně spjatým se stavebním veletrhem FOR ARCH. Dále vybudovat platformu pro dialog vedený mezi státní správou a samosprávou na straně jedné a vystavovateli veletrhu FOR ARCH a odborné veřejnosti na straně druhé a v neposlední řadě podpořit vzdělávání, představit související legislativu k aktuálním tématům.

Podrobnosti

Datum:
20.9.2017
Rubriky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://forarch-forum.cz/registrace/kongres?nl_id=1638

Pořadatel

ABF, a.s.
Webová stránka:
www.abf.cz

Místo konání

PVA Expo Praha
Beranových 667
Praha 9 - Letňany, 199 00 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://pva.cz