Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

START UP – od nápadu k realizaci – jak začít podnikání

23.3.2016

Na základě velmi příznivých ohlasů a početných dotazů posluchačů, uspořádá Technologické centrum AV ČR dne 23. 3. 2016 další mimořádný seminář o otázkách firemního managementu „START up – od nápadu k realizaci – jak začít podnikání“, věnovaný tentokrát moderním postupům řízení inovačních nápadů, s důrazem na časná stádia firemního rozvoje.

Seminář, jak jeho název napovídá, je určen především pro začínající podnikatele a mladé malé a střední firmy, ale využít ho mohou v podstatě všichni, kdo mají nějaký zajímavý nápad a chtějí ho realizovat (studenti, doktorandi, vědci, podnikatelé…).
Hlavním přednášejícím bude opět uznávaný lektor prof. Dr. Zdeňkem Součkem, DrSc., jehož přednášky se vyznačují dynamikou a globálním nadhledem. Profesor Souček se podílel na tvorbě mnoha úspěšných podnikových strategií v tuzemsku i v zahraničí. Je prezidentem Klubu Stratég, profesorem na Moravské vysoké škole v Olomouci, hostujícím profesorem na Prague International Business School a loňským laureátem Síně slávy v prestižní soutěži Manažer roku.
V závěru semináře pojedná Ing. Ondřej Presperín, manažer mladé nastupující generace, o využití nejmodernějších informačních technologií v inovačním procesu.
Důležitá poznámka:
Účastníci semináře si budou moci se slevou zakoupit nejnovější publikace prof. Součka „Strategie úspěšného podniku. Symbióza kreativity a disciplíny“ a „START UP – Od nápadu k realizaci“.
Vstup na akci je bezplatný.

Registrace na akci zde
Podrobnější program ke stažení zde

Typ

Organizátor:

Technologické centrum AV ČR

Místo konání:

TC AV ČR, Ve Struhách 27, Praha 6

Kontakt:

Václav Suchý, 234 006 163, suchy@tc.cz