Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Slovenská kooperační burza 2021 ONLINE

25.5.2021 - 26.5.2021

Slovenská agentura pro rozvoj investic a obchodu (SARIO) vás zve na mezinárodní virtuální akci, která se koná 25. – 26. května 2021, efektivně pokrývá aktuální témata průmyslu a přímo poskytuje prostor pro získání nových obchodních kontaktů a kontraktů.

Akce pod záštitou Ministerstva hospodářství SR bude realizována ve spolupráci s partnery, a zároveň jako hlavní odborný program Mezinárodního strojírenského veletrhu Nitra.

Téma letošního ročníku je Moderní průmysl – jak pokrok v zavádění inteligentních technologií a nová ekonomická fáze ovlivňují transformaci regionu.

Během odborných diskusí se účastníci dozvědí, jaké příležitosti přináší a co všechno vlastně znamená transfer technologií, diverzifikace a inovace. V kooperační části nabídne SKB příležitost navázat nové kontakty a spolupráci prostřednictvím předem naplánovaných jednání podle individuálních rozpisů.

Na dvoustranných jednáních se kromě firem z klíčových sektorů – automobilový průmysl, strojírenství, energetika, informační a komunikační technologie, výzkum, vývoj a inovace, bude možné setkat i se zástupci univerzit a vědeckých pracovišť, kteří představí své konkrétní projekty a s odbornými partnery, kteří prostřednictvím jednání poskytnou registrovaným účastníkům konzultace na aktuální témata.

Další podrobnosti, program a možnost přihlášení do 8. května 2021 ZDE (do 5. dubna je možnost registrace se slevou)

Slovenská kooperační burza

Podrobnosti

Zahájení:
25.5.2021
Ukončení:
26.5.2021
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.sario.sk/sk/projekty-podujatia/slovenska-kooperacna-burza-2021-online

Místo konání

Online

Ostatní

E-mail pořadatele
matchmaking@sario.sk