Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Seminář „Celoživotní učení – Kroměříž 2016“ Priority ve vzdělávání a trh práce

10.5.2016 - 11.5.2016

23. ročník seminář Celoživotní učení – Kroměříž 2016 se uskuteční ve dnech 10. a 11. května 2016 v Domě kultury v Kroměříži.
Pořadateli semináře jsou Město Kroměříž, Okresní hospodářská komora Kroměříž, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Národní ústav pro vzdělávání.
Záštitu nad seminářem převzal Mgr. Bohuslav Sobotka – předseda vlády ČR, Mgr. Michaela Marksová – ministryně práce a sociálních věcí, Ing. Karla Šlechtová – ministryně pro místní rozvoj, Ing. Jan Mládek, CSc. – ministr průmyslu a obchodu, Ing. Vladimír Dlouhý, CSc. – prezident HK ČR, Ing. Dagmar Kuchtová – generální ředitelka Svazu průmyslu a dopravy ČR, MVDr. Stanislav Mišák – hejtman Zlínského kraje, Mgr. Jaroslav Němec – starosta Města Kroměříže. Partnery semináře jsou MŠMT, MPO, MMR, MPSV, GŘ ÚP ČR, HK ČR, SP ČR, Zlínský kraj, město Kroměříž a firmy.

Cílem tohoto semináře je prezentovat a diskutovat témata počátečního odborného vzdělávání a dalšího vzdělávání v kontextu s odpovídajícími prioritami jednotlivých ministerstev i operačních programů Evropského sociálního fondu pro programovací období 2014 – 2020.
Seminář by chtěl přispět k úspěšnému dialogu vzdělávací a zaměstnavatelské sféry. Kroměříž je tradičním místem setkání zástupců ministerstev (MŠMT, MPSV, MPO, MMR), ÚP ČR, škol, vzdělávacích institucí a jejich asociací, konkrétních i zastřešujících zaměstnavatelů (SPD ČR, HK ČR).

Typ

Organizátor:

Okresní hospodářská komora Kroměříž

Místo konání:

Kroměříž

Kontakt:

Jaroslava Nováková, ředitelka, tajemnice přípravného výboru

 

Podrobnosti

Zahájení:
10.5.2016
Ukončení:
11.5.2016
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
Webová stránka:
https://www.celozivotniuceni.cz