Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

RHK Brno: Kontakt-Kontrakt 2021

8.11.2021 - 10.11.2021

Již osvědčená kooperační platforma Kontakt-Kontrakt proběhne na podzim v Brně při 62. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu ve dnech 8. – 10. listopadu 2021.

V případě příznivé epidemické situace by letos tato tradiční akce proběhla opět fyzicky prostřednictvím dvoustranných osobních jednání. V opačném případě bude však umožněno předem připravená jednání absolvovat v online formátu prostřednictvím online schůzek (videohovor).

Jedná se o společný projekt Regionální hospodářské komory Brno, českých a zahraničních partnerů patřících do sítě Enterprise Europe Network (EEN), obchodních komor, dalších institucí podporujících podnikání a společnosti Veletrhy Brno, a. s.

Sjednejte si schůzky na veletrhu s předstihem

Rozvrhy schůzek se tvoří zhruba čtvrt roku dopředu, kdy si firmy z katalogu účastníků vybírají vhodné partnery k jednání, načež se jim sestavuje finální rozvrh schůzek. Během tří dnů jsou firmy schopny absolvovat až 27 jednání, takže mohou efektivně využít čas strávený na veletrhu.

Návštěvníci a vystavovatelé veletrhů mají pro lepší organizaci času stráveného na veletrhu MSV  jedinečnou příležitost si naplánovat program a sjednat si schůzky s dalšími vystavovateli, návštěvníky i odbornými poradci v předstihu. Vystavovatelé mají možnost v případě zájmu vést jednání přímo na vlastním stánku.

Princip je velmi jednoduchý: Zájemce se zaregistruje na speciálním webovém portálu zde a vyplní profil plus nabízený či poptávaný typ spolupráce. Účast na kooperační akci je zdarma. Informační leták zde. V angličtině zde.

Registrační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu, ze kterého si účastníci vyberou potenciální partnery k jednání a výsledek obdrží v podobě individuálního harmonogramu obchodních schůzek.

Pokud Vás láká možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů poznat nové trhy, rychle vyhledat potenciální obchodní partnery, a to vše s jistotou atraktivních b2b schůzek se žádoucími firmami, podívejte se, jak vše funguje!

Loňský ročník akce Kontakt-Kontrakt proběhl v důsledku covidové pandemie pouze on-line.  V roce 2019 se osobně zúčastnilo 289 firem z 23 zemí světa, které absolvovaly na pět stovek bilaterálních jednání.

Pokud máte zájem o jednání šitá na míru, tak tato akce propojuje výhody veletržní účasti a stále populárnějšího matchmakingu: dvoustranných setkání s přesným časovým harmonogramem. Více informací Vám poskytne Jana Šindelková, sindelkova@rhkbrno.cz, 532 194 922.

Těšíme se na setkání s Vámi v naši expozici v pavilonu A2.

KK MSV2021 banner 600x350 cz 72dpi

Podrobnosti

Zahájení:
8.11.2021
Ukončení:
10.11.2021
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.rhkbrno.cz/aktualne/aktuality/5972-kontakt-kontrakt-2020

Pořadatel

RHK Brno
Telefon:
532 194 928
E-mail:
sedlackova@rhkbrno.cz
Webová stránka:
https://www.rhkbrno.cz/kalendar-akci/porada-ucinny-komunikacni-nastroj

Ostatní

E-mail pořadatele
sindelkova@rhkbrno.cz
Telefon
532194922