Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Prezentace příležitostí pro české cestovní kanceláře v Gruzii

25.11.2019 - 14:00 - 16:30

Dovolujeme si Vás pozvat na prezentaci s názvem Tourism Opportunities in the Republic of Georgia”, která je zaměřená na příležitosti pro české cestovní kanceláře v Gruzii a možnosti spolupráce s jejich gruzínskými partnery. Akci pořádá Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR, Odborem cestovního ruchu Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Velvyslanectvím Gruzie v ČR při příležitosti 5. zasedání Smíšené komise pro dvoustrannou hospodářskou spolupráci mezi Českou republikou a Gruzii, které se v Praze uskuteční ve dnech 25. a 26. listopadu 2019.

V rámci akce budou prezentovány příležitosti pro české cestovní kanceláře v Gruzii a možnosti spolupráce s jejich gruzínskými partnery, jež budou předneseny zástupci agentury „Georgian National Tourism Administration“ a představiteli Ministerstva hospodářství a udržitelného rozvoje Gruzie. Rovněž si Vás dovolujeme pozvat na následný networking.

Pozvánku na prezentaci, která se bude konat dne 25. listopadu 2019 od 14:00 hod v budově Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky na adrese Politických vězňů 20, 110 00 Praha 1, najdete ZDE.

Svoji účast, prosím, potvrďte pí Ing. Kláře Vácové (vacova@mpo.cz) a v kopii také pí Ing. Haně Muselíkové, zástupkyni Ministerstva pro místní rozvoj ČR (hana.muselikova@mmr.cz).

Budeme se těšit na setkání.

Podrobnosti

Datum:
25.11.2019
Čas:
14:00 - 16:30
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
lukac@komora.cz

Místo konání

Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky
Politických vězňů 20
Praha 1, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa