Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Předběžné tržní konzultace a další výhody, které dodavatelům přináší zákon o zadávání veřejných zakázek. Seminář zdarma

16.10.2019 - 9:30 - 12:00

Každý dodavatel, který dodává své výrobky nebo služby státním podnikům, ministerstvům, městům či obcím, ví, že obchodní vztahy s veřejným sektorem jsou specifické a od běžného obchodního světa odlišné. Důvodem je zákon o zadávání veřejných zakázek, registr smluv a další zákonné limity, kterým veřejné zakázky podléhají.

Pro vás, dodavatele, jsme připravili seminář k veřejným zakázkám, kterým chceme ukázat hlavní výhody, které pro dodavatele přinesla nová úprava veřejných zakázek od října 2016, upozornit na aktuální témata a nabídnout rozumný a praktický výklad tam, kde zpravidla vznikají největší obavy z účasti v zadávacích řízeních na veřejné zakázky.

Jsme připraveni představit vám zákon tak, abyste věděli, jak využít výhody nového zákona z pohledu dodavatele, a porozuměli omezením, která jsou se zadáváním veřejných zakázek přirozeně spojena. Zaměříme se zejména na výhody a možnosti (ale i limity) předběžné tržní konzultace, a probereme též pravidla elektronické komunikace se zadavateli a prokazování kvalifikace.


 

Přihlaste se ještě dnes. Účast je zdarma. K dispozici je už jen 31 míst!

Cena konference:

 
bez DPH s DPH
Cena člen komory 0 Kč 0 Kč
Cena ostatní 0 Kč 0 Kč

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT ZDARMA

 


Kdo bude přednášet?

Mgr. Adéla Havlová. LL.M. 

Adéla Havlová je partnerem a společníkem advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS (do 31. 12. 2017 Havel, Holásek & Partners), největší advokátní kanceláře v České a Slovenské republice založené v roce 2001 a čítající přes 200 právníků.

Adéla Havlová se specializuje na oblast veřejného sektoru, a to zejména na právo veřejných zakázek a koncesí, projektů PPP, dotací, investičních pobídek a veřejné podpory. Kancelář HAVEL & PARTNERS  za dobu jejího působení získala již třikrát titul Právnická firma roku (2009, 2011 a 2016) v kategorii Veřejné zakázky. Vedle práce pro veřejné a sektorové zadavatele poskytuje Adéla Havlová poradenství též dodavatelům, zejména při přípravě nabídek, při účasti v zadávacích řízeních a jednáních o smlouvách, jakož i v námitkových a přezkumných řízeních před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže a ve správním soudnictví.

Kromě působení v advokacii je Adéla Havlová členkou výkonného výboru Asociace pro veřejné zakázky (AVZ), představenstva Unie administrátorů veřejných zakázek a redakční rady časopisu Veřejné zakázky a PPP, a podílí se aktivně i na činnosti dalších zájmových sdružení, zejména Asociace pro rozvoj infrastruktury (ARI). Od r. 2013 působí v expertní skupině MMR pro výklad a novelizaci zákona o veřejných zakázkách. Od r. 2014 je členem rozkladové komise předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Pravidelně publikuje a přednáší k tématu veřejných zakázek.

Předběžným tržním konzultacím se Adéla Havlová intenzivně věnuje od zakotvení tohoto institutu v směrnicích EU z roku 2014 a zákoně o zadávání veřejných zakázek v roce 2016, přičemž formě technického dialogu je realizovala již před přijetím současného zákona. Její tým v roce 2016 připravil návrh podrobné metodiky, zveřejněné Ministerstvem pro místní rozvoj.  Má osobní zkušenost s provedením vyšších desítek tržních konzultací v nejrůznějších podobách, a své zkušenosti promítá jak do článků v odborných periodicích, tak I do tématických setkání a seminářů, jako bude aktuální seminář.

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT ZDARMA

 


Pořád váháte? Tady je 10 důvodů, proč jít na kurz od Hospodářské komory:

 1. Ověřené znalosti z praxe
 2. Interaktivita
 3. Bez zbytečných řečí
 4. Intenzita výuky
 5. Možnost osobních konzultací s lektorem
 6. Sleva 20 % z kurzovného pro každého člena HK ČR
 7. Občerstvení během kurzu
 8. Rychlá a free wi-fi
 9. Moderní prostory Florentina
 10. Výborná dopravní dostupnost (vlak, metro, bus, tram)

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT ZDARMA

 

 

Nevyhovuje vám kurz? Vyberte si jiný:

SEZNAM KURZŮ

Podrobnosti

Datum:
16.10.2019
Čas:
9:30 - 12:00
Rubriky Akce:
, ,
Štítky Akce:
, , , , , , , , , , , , , ,
Webová stránka:
www.komora.cz/kurzy

Pořadatel

Hospodářská komora ČR
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
krepelka@komora.cz
Telefon
602262145

Místo konání

Hospodářská komora ČR
Hospodářská komora ČR Florentinum, recepce A Na Florenci 2116/15 110 00  Praha 1
Praha 1, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa