Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Pracovní snídaně a diskuze o zadávaní veřejných zakázek v souvislosti s novým zákonem o zadávání veřejných zakázek a představení veřejného zadávání v zemích Asie a Blízkého východu a v Austrálii

2.6.2016

Na snídani Vás seznámíme s klíčovými změnami, které nový zákon o zadávaní veřejných zakázek přinese. Zároveň nabízíme přehled úprav a své praktické zkušenosti v oblasti veřejného zadávání v zemích Asie a Blízkého východu a v Austrálii.

Vás, jako potenciálního dodavatele veřejných zadavatelů, se nový zákon o zadávaní veřejných zakázek dotkne řadou změn a na tyto změny byste se měli připravit. V případě dotazů na konkrétní aspekty veřejného zadávaní v zemích Asie a Blízkého východu a v Austrálii jsme připraveni zprostředkovat telefonické hovory s našimi odborníky v daných jurisdikcích ve dnech následujících po naší pracovní snídani.
Účast je bezplatná a diskuze bude probíhat v českém jazyce.

Typ

Organizátor:

Squire Patton Boggs, v.o.s., advokátní kancelář ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR

Místo konání:

Squire Patton Boggs, v.o.s., advokátní kancelář, Praha 1, Václavské náměstí 57/813

Kontakt:

Pokud máte zájem zúčastnit se naší snídaně a diskuze o zadávání veřejných zakázek, prosím potvrďte svou účast na email katerina.bolinova@squirepb.com do 30. května 2016.

 

Podrobnosti

Datum:
2.6.2016
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,