Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Pozvánka na setkání se zástupci ománské Speciální ekonomické zóny Duqm

11.4.2017

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář nazvaný „Den Ománu“, který organizuje Hospodářská komora ČR společně se Svazem průmyslu a dopravy ČR a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR. Bude se jednat o setkání s čelními představiteli Speciální ekonomické zóny Duqm v Ománu, kteří navštíví Českou republiku.
Akce se uskuteční úterý 11. 4. 2017 od 14 hodin v budově Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Na Františku 32, Praha 1. 
Českou republiku navštíví delegace Úřadu speciální ekonomické zóny Duqm https://www.duqm.gov.om/ (Special Economic Zone Authority Duqm – SEZAD) z Ománu. Delegaci vysílá ministr pro SEZAD Yahya bin Said bin Abdullah Al Jabri. Ománská strana nominovala k návštěvě tříčlennou delegaci SEZAD:
•         Ismail Ahmed Al Balushi (Deputy CEO)
•         Saleh Al Hasni (One Stop Shop Manager)
•         Yousuf Al Reesi (Promotion Specialist).
Cílem návštěvy v ČR je získat od ománské strany informace o podmínkách investic zahraničních subjektů v SEZAD, jakož i předat ománské straně informace o možnostech investic českých firem v SEZAD.
Návštěva delegace SEZAD v ČR je po dlouhé době první návštěvou z ománské strany v obchodně ekonomickém zaměření. HK ČR navazuje na úspěšné návštěvy do Ománu z poslední doby:
•         mise HK ČR v listopadu 2015 (doprovod místopředsedy PSP ČR Petra Gazdíka a náměstka ministra průmyslu a obchodu Eduard Muřického)
•         mise HK ČR v únoru 2017 (doprovod náměstka ministra zahraničí Martina Tlapy)
V příloze Vám zasílám předběžný program akce. Počítáme mj. také se zorganizováním B2B jednání mezi českými účastníky a ománskými zástupci ekonomické zóny
Kapacita je omezená! Prosím zájemce, aby mi svoji účast potvrdili vyplněním a odesláním přihlašovacího formuláře v ANGLIČTINĚ nejpozději do 10.4.2017.
Přihlašovací formulář naleznete pod odkazem ZDE

Místo

Ministerstvo průmyslu a obchodu, Na Františku 32, Praha 1

Kontakt:

veselka@komora.cz

Organizátor:

HK ČR, SPD, MPO

Mapa:

Podrobnosti

Datum:
11.4.2017
Rubrika Akce: