Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Podnikatelská mise vedená prezidentem HK ČR do Velké Británie

6.6.2018 - 7.6.2018

Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Britskou obchodní komorou v ČR a Ministerstvem zahraničních věcí ČR organizují podnikatelskou misi vedenou prezidentem Hospodářské komory ČR, p. Vladimírem Dlouhým, ve dnech 6.-7.6.2018 do Velké Británie. Mise se uskuteční s podporou z projektu PROPED (Projekt na podporu ekonomické diplomacie). Misi bude doprovázet vysoký představitel Ministerstva zahraničních věcí ČR (TBC) a ředitel obchodního týmu Britské obchodní komory v ČR.

V průběhu mise se uskuteční seminář na téma BREXIT, kde mají firmy možnost informovat se nejen na situaci po BREXITU, ale i situaci během přechodného období. Dále se uskuteční B2B jednání českých a britských firem, networkingová garden party (předběžný program naleznete zde.

Výše účastnického poplatku činí 688,- EUR nebo 17.280,- Kč (výše účastnického poplatku pro členy HK ČR) či 725,- EUR nebo 19.200,- Kč (výše účastnického poplatku pro nečleny HK ČR), pokud budete hradit v Kč, žádáme o informaci o této skutečnosti předem. Účastnický poplatek zahrnuje: zpáteční letenku komerčním letem Praha – Londýn, ubytování po dobu trvání mise se snídaní, poplatek za organizaci firemních jednání, podíl na poplatku za pronájem prostor, podíl na poplatku za catering, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady HK ČR spojené s přípravou mise.

Pro účast v podnikatelské misi je nutno dodat vyplněnou závaznou přihlášku ( formát MS Word a sken s podpisem),vyplněný firemní profil v ČJ a profil v Aj (MS Word) a snímek pro prezentaci nejpozději do 11.5.2018.

Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Renata Rudlofová, rudlofova@ppagency.cz,  tel: 221 406 652.

 

Podrobnosti

Zahájení:
6.6.2018
Ukončení:
7.6.2018
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , ,

Místo konání

Londýn
Londýn, + Google Mapa

Ostatní

E-mail pořadatele
leinerova@komora.cz
Telefon
266721354