Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Podnikatelská mise u příležitosti veletrhu Expo Karáčí do Pákistánu

8.11.2017 - 12.11.2017

Hospodářská komora ČR ve spolupráci se ZÚ Pákistánu v Praze a Federací pákistánských obchodních a průmyslových komor organizuje podnikatelskou misi na 10. veletrh Expo Pákistán, který se uskuteční v termínu 8. – 12. 11. v pákistánském Karáčí.

Mise se uskutečňuje za finanční podpory Veletržní správy Expo Pákistán a pákistánského ZÚ v Praze.

Popis:

Mise je zaměřena na firmy, které již obchodují s Pákistánem, nebo mají zájem o navázání obchodu, dále především na firmy z oboru textilního a kožedělného průmyslu, potravinářství a potravinářských technologií, farmaceutického průmyslu, energetiky, strojírenství a dalších oborů.

V průběhu mise se podnikatelská delegace zúčastní slavnostního zahájení veletrhu, dále podnikatelského setkání organizovaného Federací komor, jednání na veletrhu a jednání s pákistánskými partnery dle zaslaného profilu. Po celou dobu mise bude přítomen představitel pákistánského ZÚ v Praze, který rovněž bude misi doprovázet.

Podmínky účasti:

Odlet podnikatelské delegace pod vedením viceprezidenta Hospodářské komory ČR Bořivoje Mináře se uskuteční ve středu 8. 11. buď leteckou společností Emirates nebo Turkish Airlines, návrat v neděli 12. 11.

Zvýhodněná cena mise je: 18.500,- Kč

Cena obsahuje letenku Praha – Karáčí a zpět v ekonomické třídě, ubytování v 5 hvězdičkovém hotelu, místní transporty, pákistánské vízum, doprovod zástupce pákistánského velvyslanectví v Praze, organizační zajištění od Hospodářské komory ČR.

V příloze naleznete závaznou přihlášku, dále firemní profil od Hospodářské komory ČR, profil od veletržní správy a vízový formulář. Do tzv. „nákupního formuláře“ uveďte obrat Vaší firmy 4 mil. USD.

Uvedené dokumenty zašlete obratem na e-mailovou adresu talafus@komora.cz, nejpozději do středy 25. 10. 2017.

Následně zašlete cestovní pas, 2x foto a vyplňte žádost o vízum, které budeme rovněž zařizovat, včetně Vašeho cestovního pasu.

Soubory: