Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Podnikatelská mise s premiérem ČR Andrejem Babišem do Chorvatska na setkání 16 + 1

11.4.2019 - 12.4.2019

Ještě než se koncem měsíce dubna uskuteční cesta prezidenta ČR Miloše Zemana do ČLR, setká se premiér ČR Andrej Babiš se svým čínským protějškem na každoročním setkání předsedů vlád zemí střední a východní Evropy a čínského předsedy vlády v rámci tzv. modelu 16 + 1, 16 zemí střední a východní Evropy (Albánie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Estonsko, Chorvatsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Makedonie, Polsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko a Slovinsko) a Čína. V letošním roce se toto setkání koná v chorvatském Dubrovníku ve dnech 11. a 12. dubna 2019.

V této souvislosti byla Hospodářská komora ČR požádána Úřadem vlády ČR, aby zorganizovala podnikatelskou misi, která doprovodí premiéra ČR na toto setkání.

V rámci tohoto setkání je možnost přihlásit se k jednáním s partnery z těchto 16 zemí pomocí internetové aplikace a nebo se zúčastnit jednání v panelech, které organizuje pro podnikatele hostitelská hospodářská komora (Croatian Chamber of Economy). Jedná se o tematické panely zaměřené na turistiku a cestovní ruch, informační a komunikační technologie, vzdělávání a kulturu, dopravu a infrastrukturu. V rámci podnikatelské mise předpokládáme spolu s Velvyslanectvím České republiky v Záhřebu zorganizovat setkání podnikatelské delegace s premiérem ČR.

Vedoucím podnikatelské delegace bude viceprezident Hospodářské komory ČR, pan Bořivoj Minář.

Cesta se uskuteční vládním speciálním letadlem spolu s premiérem ČR, kde je omezený počet míst pro podnikatelskou delegaci.

Záloha na účastnický poplatek činí 769,- EUR, pro členy HK ČR je poplatek snížen na 700,- EUR. Účastnický poplatek zahrnuje: dopravu vládním speciálním letadlem, ubytování se snídaní, místní přepravu, podíl na pronájmu prostor, podíl na cateringu, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

V případě, že máte zájem se této podnikatelské mise zúčastnit, zašlete, prosím:

  • vyplněnou závaznou přihlášku (MS Word + scan s podpisem statutárního zástupce) – ZDE,
  • profil v Aj (MS Word) – ZDE,
  • scan pasu (strana s fotografií).

na e-mailovou adresu talafus@komora.cz a do kopie na adresu mullerova1@komora.cz, a to nejpozději do 25. 3. 2019.

Těšíme se na Vaši účast.

Podrobnosti

Zahájení:
11.4.2019
Ukončení:
12.4.2019
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
talafus@komora.cz

Místo konání

Dubrovník
Dubrovník, Chorvatsko + Google Mapa