Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Podnikatelská mise HK ČR do Severní Makedonie

14.3.2022 - 16.3.2022

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na podnikatelské misi HK ČR do Severní Makedonie, která se uskuteční v termínu 14. – 16. března 2022. Mise, kterou povede viceprezident HK ČR Radek Jakubský, je zaměřena především na obory dopravní infrastruktura, zelené energie, zemědělské technologie, potravinářství a vinařství.

Podnikatelská mise je organizována ve spolupráci se Svazem makedonských obchodních komor a zastupitelským úřadem ČR ve Skopje. V rámci podnikatelského fóra budou zorganizována B2B jednání s makedonskými partnery. Plánuje se také návštěva volné ekonomické zóny a specializovaných výrobních podniků, vše za dodržování platných protiepidemických opatření.

 

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi nám, prosím, zašlete následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihláškuZDE,
  • firemní profil v Aj (v editovatelné verzi) – ZDE,
  • snímek pro prezentaciZDE,
  • scan certifikátu o plné vakcinaci proti Covid-19

 

na e-mail javorova@komora.cz, a to nejpozději do 18.2.2022. Místa budou obsazována do naplnění kapacity.

 

Záloha na účastnický poplatek činí 710,- EUR (či po dohodě ekvivalent 17.750,- Kč), pro členy HK ČR je poplatek snížen na 639,- EUR (či po dohodě ekvivalent 15.975,- Kč). Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování, podíl na místních transferech, cateringu, organizace firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise. Ceny jsou uvedeny bez dopravy, kterou Vám po dohodě můžeme zajistit. Předpokládáme odlet letecky z Prahy.

 

Podrobnosti

Zahájení:
14.3.2022
Ukončení:
16.3.2022
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
javorova@komora.cz