Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ODLOŽENO – Podnikatelská mise HK ČR do Itálie

14.1.2021 - 16.1.2021

Hospodářská komora ČR reaguje na narůstající apel českých firem na obnovení zahraničních cest, jakožto jednoho z hlavních prostředků podpory exportu, a organizuje navzdory aktuální epidemické situaci podnikatelskou misi Hospodářské komory ČR do Itálie v termínu 14. – 16. ledna 2021.

Cílem podnikatelské mise, která je primárně určená pro společnosti podnikající v oborech digitalizace, automatizace, robotizace, nano, space a zdravotnictví, je hlavní město Řím. Kapacita podnikatelské mise je limitována na 10 osob.

Hlavním bodem podnikatelské mise bude podnikatelské fórum spolu s bilaterálním jednáním mezi českými a italskými firmami. V rámci B2B mají účastníci jednání možnost navázat kontakt s novými italskými partnery nebo rozvinout kontakt s těmi stávajícími. Dalším bodem programu bude mimo jiné seminář pro české firmy týkající se obchodních příležitostí v Itálii na Velvyslanectví ČR v Římě.

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi nám, prosím, zašlete následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihlášku (podepsaný scan a rovněž editovatelnou verzi) – ZDE
  • firemní profil v Aj a v Čj (v editovatelné verzi – ve WORDU) – ZDE a ZDE
  • ppt snímek pro prezentaci na fóru – ZDE
  • scan cestovního pasu (strana s fotografií)

na email lukac@komora.cz nejpozději do 29. 12. 2020. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme se přihlásit co nejdříve.

Záloha na účastnický poplatek díky činí 990,- EUR (zahrnuje zpáteční letenku, ubytování, stravu, místní transfery a další náklady spojené s organizací programu). Pokud nemůžete zálohu uhradit v EUR, vyznačte, prosím, v této přihlášce, že chcete hradit ekvivalent ve výši 25 900,- Kč. (Členové HK ČR mají slevu na účastnickém poplatku ve výši 10 %, záloha na účastnický poplatek pro členy HK ČR tedy činí 891,- EUR, resp. 23 310,- Kč).

Aktuálně je při vstupu do Itálie nutné již disponovat negativním výsledkem testu na přítomnost nemoci SARS-CoV-2, ne však starším 72 hodin. Při návratu do ČR je opět nutné podrobit se testu na přítomnost nemoci. Více informací týkající se vstupu na území Itálie najdete ZDE.

Podrobnosti

Zahájení:
14.1.2021
Ukončení:
16.1.2021
Štítky Akce:
, , , , , , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
lukac@komora.cz

Místo konání

Řím
Itálie + Google Mapa