Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Podnikatelská mise doprovázející prezidenta republiky, J.E.p. Miloše Zemana, do Izraele

25.11.2018 - 8:00 - 28.11.2018 - 17:00

Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou organizují podnikatelskou misi doprovázející prezidenta republiky Miloše Zemana v termínu 25.-28.11.2018 do Izraele.

Podnikatelská mise je vedena prezidentem Hospodářské komory ČR Vladimírem Dlouhým a prezidentem Česko-izraelské smíšené obchodní komory Pavlem Smutným. Mise by se dále měl účastnit předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radek Vondráček, ministr vnitra ČR Jan Hamáček, ministryně průmyslu a obchodu ČR Marta Nováková a ministr obrany ČR Lubomír Metnar.

V průběhu mise plánujeme zorganizovat Česko-izraelské podnikatelské fórum a B2B jednání českých a izraelských firem (zahájené ministryní průmyslu a obchodu ČR Martou Novákovou), pracovní setkání podnikatelské delegace s prezidentem republiky ČR Milošem Zemanem (TBC), společenský podnik/pracovní večeři s ministryní průmyslu a obchodu ČR a izraelským ministrem vědy, technologie a vesmíru Ofirem Okunisem (TBC) a další jednání.

Mise se uskuteční speciálním letadlem, kapacita mise je tedy omezena kapacitou míst pro podnikatele ve speciálním letadle. Registrovat se můžete zasláním závazné přihlášky (ve formátu MS Word + sken s podpisem), profil Aj a profil v Aj, snímek pro prezentaci a skenu Vašeho pasu (strana s fotem) na email lukac@komora.cz, mně v kopii nejpozději do 24.10.2018. Bližší informace naleznete v přiložených souborech.

Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Renata Rudlofová, rudlofova@ppagency.cz, tel: 221 406 652.

Těšíme se na spolupráci

 

Podrobnosti

Zahájení:
25.11.2018 - 8:00
Ukončení:
28.11.2018 - 17:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , ,

Místo konání

Izrael
Izrael + Google Mapa

Ostatní

E-mail pořadatele
leinerova@komora.cz
Telefon
+420266721354