Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Podnikatelská mise do Mongolska

11.9.2016 - 15.9.2016

Hospodářská komora ČR organizuje podnikatelskou misi do Mongolska  ve dnech 11. – 15. 9. 2016.

Mise se uskuteční u příležitosti veletrhu Ulánbátar Partnership a je organizována ve spolupráci se ZÚ Ulánbátar  a Mongolskou hospodářskou komorou.

V předběžném programu počítáme s podnikatelskými fóry v Ulánbátaru a v Darchanu, plánujeme setkání s municipalitou a zástupci příslušených ministerstev. Předpokládáme rovněž průběžné vyhodnocení 6. Mezivládního protokolu ze zasedání Mezivládní Smíšené komise z loňského roku.

Mongolská  strana má zájem o setkání s českými partnery především z oblasti energetiky, důlní technologie, stavebnictví, dopravní infrastruktury,  zemědělských technologií,  potravinářství a potravinářských technologií, včetně výroby minipivovarů, leteckého průmyslu, výstavby letišť.Dále je zájem o měřící a radarové systémy pro městskou dopravu, stanice technické kontroly a systémy evidence motorových vozidel.

Výše účastnického poplatku činí EUR 1.812,- a zahrnuje dopravu leteckou linkou, zajištění mongolského víza, ubytování se snídaní v centru Ulánbátaru. Dále poplatek zahrnuje podíl na místních transferech, pronájmy jednacích prostor, organizace firemních jednání, organizační náklady spojené s přípravou mise a služby pracovníků HK ČR po dobu mise. Pokud Vaše firma nemůže uhradit účastnický poplatek v EUR, je stanoven ekvivalent v Kč ve výši 48.900,-. O této skutečnosti nás však prosím informujte a vyznačte v závazné přihlášce.
Vedoucím podnikatelské delegace bude Viceprezident HK ČR Bořivoj Minář. Předpokládáme účast i zástupce MPO, případně MZV.
V případě Vašeho zájmu o účast zašlete prosím sken vyplněné a podepsané přihlášky na email talafus@komora.cz. v termínu do 5. srpna 2016.
Dále prosíme o vyplnění firemního profilu v angličtině ve formátu MS WORD a vyplnění powerpointového slajdu z přílohy se stručnými informacemi o Vaší společnosti (dle popisků na slajdu).
Vzhledem ke skutečnosti, že je třeba zajistit pro vstup do Mongolska v letošním roce vstupní vízum, pro které budeme následovně potřebovat vyplnit vízový formulář, 2x fotografii a dodat fyzicky Váš pas, s minimální platností 6 měsíců, je uzávěrka přihlášek, jak již zmíněno, 5. srpna 2016!!!

Typ

Organizátor:

HK ČR

Místo konání:

Mongolsko

Kontakt:

talafus@komora.cz

 

Podrobnosti

Zahájení:
11.9.2016
Ukončení:
15.9.2016
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce: