Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Podnikatelská mise do Mongolska (PROPED)

7.10.2018 - 13.10.2018

Zveme Vás na podnikatelskou misi do Mongolska, kterou letos uskutečníme v termínu od 7. do 13. 10. 2018.

I v letošním roce zorganizujeme tuto misi ve spolupráci se ZÚ UlaanbaatarČesko-mongolskou smíšenou obchodní komorou a Národní mongolskou komorou. Mise je podpořena i projektem PROPED v rámci MZV.

Předběžný program mise, který může být po dohodě se ZÚ nebo s Národní mongolskou komorou upraven, je následující:

  • 7. 10. – Odlet s přestupem v Moskvě, časový posun.
  • 8. 10. – Přílet, přivítání, ubytování odpočinek. Pro vybrané firmy jednání na Ministerstvu zemědělství. Jednání se ZÚ.
  • 9. 10. – Účast podnikatelské delegace na zahájení veletrhu Expo Mongolia , podnikatelské fórum, B2B rozhovory
  • 10. 10. – Návštěva kraje Tüv aimag, hlavní město Zuunmond, přijetí u guvernéra, jednání s vedením kraje, individuální jednání
  • 11. 10. – Podnikatelské fórum organizované ve spolupráci s Národní mongolskou komorou, B2B rozhovory, možnost individuálních jednání
  • 12. 10. – individuální jednání, možnost návštěvy čističky odpadních vod dodané českými investory, možnost návštěvy některých kulturních památek, program bude upřesněn
  • 13. 10. – v časných ranních hodinách odlet (Původně byl plánován odlet do ČR již 12. 10., nicméně v tento den není žádné spojení.), odpoledne přílet do ČR.

V rámci programu se uskuteční několik společenských akcí na pozvání HK ČR, ZÚ a Česko-mongolské smíšené komory.

Vedoucím podnikatelské mise bude viceprezident HK ČR Bořivoj Minář, v jednání je účast rovněž náměstka ministra zahraničních věcí a náměstka ministryně průmyslu a obchodu.

Dle konzultace s naším ZÚ by se měly mise zúčastnit především firmy z oblasti dopravní infrastruktury, energetiky a stavebnictví, důlní techniky, potravinářských technologií, zemědělství a zemědělských technologií. Zájem je rovněž o personální agentury, firmy z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a spediční firmy.

Mongolská strana má zájem o firmy z oblasti čištění odpadních vod, neboť mongolský stát má toto jako jednu z priorit. Rovněž je zájem o firmy z obranného průmyslu.

ZDE přikládáme závaznou přihlášku, dále žádáme o vyplnění profilu společnosti v anglickém jazyce ZDE a podkladu pro prezentaci ZDE. Přihlašte se co nejdříve, neboť uzávěrka přihlášek je již 14. 8. 2018!

Do Mongolska je vízová povinnost, pro účastníky mise bude víza zařizovat HK ČR.

Záloha na účastnický poplatek činí 2.411,- EUR pro nečleny HK ČR. Členové HK ČR mají částku sníženou na 2.350,- EUR. Cena zahrnuje: zpáteční letenku komerční linkou (Praha – Moskva – Ulaanbaatar – Praha), ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, zajištění víza, organizace firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise. Pro firmy, které účastnický poplatek nemohou uhradit v EUR, je stanoven ekvivalent v Kč a to ve výši 61.490,- (nečlen HK ČR) resp. 59. 900,– (člen HK ČR). O této skutečnosti (placení v Kč) nás, prosím, informujte a vyznačte v závazné přihlášce. Následně bude zaslána zálohová faktura.

V případě Vašeho zájmu účastnit se podnikatelské mise, zašlete scan vyplněné a podepsané přihlášky na e-mail talafus@komora.cz. Následně bude zaslána zálohová faktura.

Dále, prosím, přiložte vyplněný profil v angličtině ve formátu MS WORD a company slide se stručnými informacemi o Vaší společnosti, které budou prezentovány na podnikatelských setkáních.

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
talafus@komora.cz

Místo konání

Mongolsko
Mongolsko + Google Mapa