Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Podnikatelská mise do JAR

3.4.2017 - 7.4.2017

Vážené dámy, vážení pánové,

Hospodářská komora ČR byla pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR o zorganizování doprovodné podnikatelské mise náměstka Vladimíra Bärtla do Jihoafrické republiky na zasedání mezivládní smíšené komise, a to v termínu: 3. – 7. 4. 2017. V programu, který nyní ve spolupráci s naším zastupitelským úřadem připravujeme, počítáme s uspořádáním podnikatelského fóra v Johannesburgu, několika semináři v Pretorii včetně setkání s jihoafrickými firmami a následnými dvoustrannými jednáními a s pracovní snídaní podnikatelů s panem náměstkem.

Jihoafrická republika je nejsilnější ekonomika regionu Afriky a tvoří 25% HDP celého afrického kontinentu. Mise českých firem bude primárně zaměřena na obory: vodohospodářství, farmaceutický průmysl a zdravotnictví, energetiku (obnovitelné zdroje energie), dopravu (hl. letectví), ICT a strojírenství.

V příloze naleznete Závaznou přihlášku (s upřesněním účastnického poplatku) a formulář na firemní profil. Zájemce o účast prosím, aby vyplněnou a podepsanou Závaznou přihlášku spolu s firemním profilem zaslali co nejdříve, nejpozději však do 6. března 2017 na níže uvedený email. Případné dotazy ráda zodpovím.

Místo

Johanesburg, JAR

Kontakt:

Ing. Lenka Týčová
Manažerka projektů

tycova@komora.cz
Tel.: +420 266 721 379

Organizátor:

Hospodářská komora ČR

Mapa:

Podrobnosti

Zahájení:
3.4.2017
Ukončení:
7.4.2017
Rubrika Akce:
Štítky Akce: