Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Podnikatelská mise do Belgie

9.10.2018 - 10.10.2018

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na podnikatelské misi do Belgie, která se uskuteční ve dnech 9. – 10. 10. 2018.

Tématem této podnikatelské mise organizované CEBRE (Česká podnikatelská reprezentace při EU) ve spolupráci s Hospodářskou komorou České republiky je umělá inteligence, tudíž účast na misi je určena výhradně firmám, které se umělou inteligencí zabývají.

V rámci programu podnikatelské mise, který je k dispozici ZDE, budou mít členové podnikatelské delegace možnost navštívit centrum umělé inteligence a robotiky při prestižní univerzitě v Bruselu či místní technologické inkubátory za účasti belgických firem z tohoto oboru. Účastníci mise se také setkají se svými belgickými protějšky v rámci B2B jednání a v dopoledních hodinách druhého dne mise se setkají také s europoslankyní Martinou Dlabajovoua a zástupci Evropské komise, kteří je budou informovat o finančních zdrojích EU a nové Evropské strategii v oblasti umělé inteligence.

Odlet delegace je plánován na úterý 9. října v 6:55, návrat je ve středu 10. října.

Účastnický poplatek činí 295,- EUR. Tento, prosím, uhraďte na účet HK ČR na základě zálohové faktury 201579178/0600 vedený u GE Money Bank. Pro členy HK ČR platí sleva ve výši 10 %. Účastnický poplatek zahrnuje: Zpáteční letenku Praha – Brusel, 1x ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, pronájmy jednacích prostor, podíl na cateringu, organizační náklady spojené s přípravou mise. HK ČR nezajišťuje pojištění!

ZDE naleznete závaznou přihlášku. V případě Vašeho zájmu účastnit se podnikatelské mise tento dokument, prosím, vyplňte a spolu s vyplněným firemním profilem v anglickém jazyce ZDE zašlete na e-mailovou adresu: alena.mastantuono@cebre.cz, a to nejpozději do 25. 7. 2018.

Podrobnosti

Zahájení:
9.10.2018
Ukončení:
10.10.2018
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , ,

Ostatní

E-mail pořadatele
alena.mastantuono@cebre.cz

Místo konání

Belgie
Belgie + Google Mapa