Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Mezinárodní konference železniční dopravy IRFC 2017

22.3.2017 - 24.3.2017

Šestý ročník Mezinárodní konference železniční dopravy (IRFC) je významnou událostí v kalendáři mezinárodního železničního sektoru. Jedná se o setkání vrcholových manažerů, železničních a logistických expertů, zákazníků, významných politiků a institucí z celé Evropy. Mottem nadcházející konference je:„Let’s make European Railway EASY!“

Diskutována budou témata týkající se digitalizace, standardizace, interoperability TSI TAF/TAP, inovací, konkurenceschopnosti, udržitelnosti a integrace železniční dopravy.

Cílem této významné akce je nabídnout příležitost pro výměnu informací a zkušeností firem zapojených do nových inovativních řešení na železnici, nejvýznamnější evropští a asijští výrobci, nákladní dopravci, intermodální operátoři a speditéři budou prezentovat svá nejlepší řešení, produkty a služby z praxe v železniční nákladní přepravě a logistice na trhu v Evropě a Euro-Asii.

Je očekávána vysoká účast nejvyšších zástupců významných podniků železničního průmyslu, dopravců, dodavatelů železničních systémů a spedičních společností, které se rozhodly držet krok s rychlým tempem vývoje na dopravním trhu.

Veškeré podmínky pro případné sponzory a vystavovatele a další aktuální informace jsou k dispozici na webových stránkách www.irfc.eu
Online registrace probíhá zde.

Místo

Clarion Congress Hotel Prague**** Freyova 33, CZ – 190 00, Praha 9 – Vysočany

Kontakt:

Ing. Jarmila Nováková, novakova@oltis.cz, 725 978 018

Organizátor:

OLTIS Group a.s.

Mapa:

Podrobnosti

Zahájení:
22.3.2017
Ukončení:
24.3.2017
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,