Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MEDICA Healthcare Brokerage Event 2021

1.10.2021 - 23.12.2021

U příležitosti veletrhu MEDICA 2021, celosvětového setkání číslo 1 pro zdravotnický sektor, pořádá německá společnost ZENIT GmbH společně se sektorovou skupinou Healthcare a dalšími partnery sítě Enterprise Europe Network za podpory RHK Brno v průběhu 1. října – 23. prosince 2021 mezinárodní kooperační burzu s možností předem domluvených B2B schůzek. Cílem je pomoci podnikům, univerzitám a výzkumným institucím při hledání partnerů po celém světě pro vývoj produktů, výrobní a licenční dohody, distribuční partnerství, spolupráci ve výzkumu, společné podniky, financování/investice, veřejné nákupčí nebo jiné typy partnerství.

Tato akce při veletrhu MEDICA má již dvacetiletou tradici. V posledních letech se jí zúčastnilo vždy kolem 350 účastníků z přibližně 40 zemí, kteří absolvovali na 700 předem vybraných a dohodnutých schůzek.

Proč se zúčastnit:

  • Využijte tuto událost k zahájení nových obchodů
  • Setkejte se s poskytovateli inovativních technologií z celé Evropy i mimo ni
  • Vstupte do kontaktu s potenciálními partnery pro budoucí spolupráci
  • Navažte přeshraniční kontakty pro dlouhodobé obchodní vztahy
  • Najděte nové partnery pro R&D projekty

V roce 2020 jsme zjistili, že on-line jednání jsou rovněž akceptovatelná, zejména před a po veletrhu MEDICA. Proto budeme v těchto virtuálních bilaterálních setkáních pokračovat. Jsme ale velmi rádi, že během MEDICA 2021 budeme mít opět tyto jednací dny přímo na veletrhu.

Nabízíme tedy během podzimu více příležitostí pro schůzky a dalších akcí (webináře apod.) – viz odkaz ZDE. Na této stránce najdete také vysvětlení k „typům účasti“, protože jednání budou jak virtuální, tak i na místě v Düsseldorfu během výstavy MEDICA v hale 6 (15. – 18. listopadu).

Vzhledem k důsledkům pandemie bude stejně jako v roce 2020 snížena cena za účast. Kromě toho by účastníci měli těžit i z úspěšně uzavřených kooperací v rámci této akce. Všichni přihlášení, kteří nás o nově navázané spolupráci informují a potvrdí ji v písemném dokumentu, dostanou svůj registrační poplatek zpět.

Cena za účast:

  • 100 Euro – české firmy, asociace a sdružení, výzkumné instituce atd.
  • 50 Euro – české start-upy (založené 1. 1. 2018 nebo později)
  • 0 Euro – investoři, business angels
  • 0 Euro – distribuční společnost zahraničních výrobků nebo veřejný nákupčí

 Další podrobnosti, seznam aktuálně přihlášených účastníků a možnost registrace ZDE

Podrobnosti

Zahájení:
1.10.2021
Ukončení:
23.12.2021
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://medica2021.b2match.io/

Ostatní

E-mail pořadatele
hrdlicka@rhkbrno.cz
Telefon
532 194 918

Místo konání

Online