Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Letecký a kosmický průmysl – příležitosti pro české firmy nejen v USA a Kanadě

6.5.2021 - 15:00 - 17:00

Letecký a kosmický průmysl – příležitosti pro české firmy nejen v USA a Kanadě

Ministerstvo zahraničních věcí ČR organizuje ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Brno v rámci aktivit sítě Enterprise Europe Network webinář o leteckém a kosmickém průmyslu i souvisejících oborech v USA a Kanadě.

Program:

V úvodu webináře se bude sektoru aerospace věnovat hlavní ekonom Ministerstva zahraničních věcí ČR Marek Pyszko, který představí potenciálně zajímavé cílové země pro tyto obory z pohledu českého exportu. Odbor ekonomické diplomacie následně přiblíží projekty, které na podporu aktivit českých firem v tomto odvětví realizuje.

Krajský exportní specialista Oto Hrdlička Vás pak seznámí se službami RHK Brno na podporu internacionalizace a souvisejícími akcemi a projekty určenými především pro podnikatele z Jihomoravského kraje.

Petr Tomášek z Moravského leteckého klastru (MLK) představí dlouhodobé aktivity MLK v tomto regionu a příležitosti u cílových zákazníků včetně evropského projektu, který do těchto států cílí a také možnosti propagace a organizace obchodních misí.

Na webináři následně vystoupí vedoucí obchodně-ekonomického úseku velvyslanectví ČR ve Washingtonu Jiří Janíček, ekonomický diplomat generálního konzulátu ČR v Chicagu Tomáš Trnka a ekonomický diplomat velvyslanectví České republiky v Ottawě Jan Kubačka, kteří budou prezentovat konkrétní obchodní příležitosti v sektoru aerospace a představí také nejvýznamnější akce v regionu, na které se mohou české firmy přihlásit.

 

Termín:         6. května 2021 od 15:00 hodin SELČ

Cena:             ZDARMA

Místo:            ON-LINE

 

Informace, přihlášky: Webinář je určený českým firmám a podnikatelům ze všech regionů a jeho sledování je zdarma po předchozí registraci ZDE

Podrobnosti

Datum:
6.5.2021
Čas:
15:00 - 17:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://event.webinarjam.com/register/230/5v1p0bp4

Pořadatel

Regionální hospodářská komora Brno
Telefon:
532 194 928
E-mail:
sedlackova@rhkbrno.cz
Webová stránka:
https://www.rhkbrno.cz/kalendar-akci/manazer-mezinarodniho-obchodu

Ostatní

E-mail pořadatele
sindelkova@rhkbrno.cz
Telefon
532 194 922

Místo konání

Online