Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kulatý stůl „Den Království Saudské Arábie“

22.6.2018 - 9:30 - 13:00

Dovolujeme si Vás pozvat na kulatý stůl „Den Království Saudské Arábie“. Akce se uskuteční v pátek 22. 6. 2018 od 10 hodin (9:30 registrace) v sídle Hospodářské komory ČR ve Florentinu-recepce A (Na Florenci 2116/15, Praha 1).

Hlavním cílem semináře je informovat české firmy o historických souvislostech i aktuálním politickém a ekonomickém vývoji a podnikatelských příležitostech v Saudské Arábii. Jedná se o první významnější akci po dlouhé době politicky složitějších vztahů.

Seminář zahájí předseda Zahraniční sekce HK ČR Ilja Mazánek, spolu s náměstkem ministra zahraničních věcí Martinem Tlapou. Hlavním řečníkem je ekonomický diplomat v Saudské Arábii Petr Hošťálek, který pohovoří o ekonomice, možnostech podnikání, včetně registračních procesů, daňovém systému, standardizaci, velkých státních projektech a oborech, kde by se mohli uplatnit čeští podnikatelé.

Předběžný program akce naleznete ZDE.

Kapacita je omezená! Prosím zájemce, aby v případě zájmu o účast na akci vyplnili registrační formulář níže. Přihlašování je stanoveno do 21. 6. 2018.

Účast na semináři je zpoplatněná. Pro nečleny HK ČR je stanoven poplatek ve výši 1.815 Kč (cena vč. DPH). Členové HK ČR mají cenu zlevněnou o 20 % na 1.452 Kč (cena vč. DPH).

Po Vaší registraci Vám bude zaslána zálohová faktura naším účetním oddělením k zaplacení registračního poplatku.

Formulář

  • DD dot MM dot YYYY

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
talafus@komora.cz

Místo konání

Hospodářská komora ČR
Hospodářská komora ČR Florentinum, recepce A Na Florenci 2116/15 110 00  Praha 1
Praha 1, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa