Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kulatý stůl „Den Íránu“

29.6.2018 - 9:30 - 14:00

Dovolujeme si Vás pozvat na kulatý stůl „Den Íránu“. Akce se uskuteční v pátek 29. 6. 2018 od 10 hodin (9:30 registrace) v sídle Hospodářské komory ČR ve Florentinu-recepce A (Na Florenci 2116/15, Praha 1).

Hlavním cílem semináře je informovat české firmy o aktuálních podnikatelských příležitostech v Íránu v návaznosti na odstoupení od jaderné dohody ze strany USA. Dalšími body, o kterých se bude hovořit, je problematika platebního styku, problematika sankcí či politický vývoj. HK ČR tímto navazuje na tradici pořádání kulatých stolů zaměřených na Írán v rámci projektu HK ČR Brána do Persie.

Seminář zahájí předseda Zahraniční sekce HK ČR Ilja Mazánek, spolu s náměstkem ministra zahraničních věcí Martinem Tlapou a velvyslancem ČR v Íránu Svatoplukem Čumbou. V tematicky zaměřených panelech vystoupí obchodní rada ZÚ ČR v Íránu Pavel Kalina s aktuálními informacemi z teritoria, zástupce právní kanceláře, finanční a pojišťovací instituce, reprezentant Finančního analytického úřadu stručným shrnutím aktuální situace z pohledu závazných mezinárodních sankcí a také samotní zástupci českých firem, kteří se s účastníky semináře podělí o své zkušenosti v daném teritoriu. V každém panelu je plánována diskuze účastníků s experty.

Předběžný program akce je k dispozici ZDE.

Kapacita je omezená! Prosím zájemce, aby v případě zájmu o účast na akci vyplnili registrační formulář níže. Přihlašování je stanoveno do 28. 6. 2018.

Účast na semináři je zpoplatněná. Pro nečleny HK ČR je stanoven poplatek ve výši 1.815 Kč (cena vč. DPH). Členové HK ČR mají cenu zlevněnou o 20 % na 1.452 Kč (cena vč. DPH). Účastníci programu Brána do Persie mají slevu z účastnického poplatku ve výši 50 %.

Po Vaší registraci Vám bude zaslána zálohová faktura naším účetním oddělením k zaplacení registračního poplatku.

Formulář

  • DD dot MM dot YYYY

Podrobnosti

Datum:
29.6.2018
Čas:
9:30 - 14:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
veselka@komora.cz

Místo konání

Hospodářská komora ČR
Hospodářská komora ČR Florentinum, recepce A Na Florenci 2116/15 110 00  Praha 1
Praha 1, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa