Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Krajská exportní konference v Táboře

23.11.2017 - 9:30 - 16:00

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na Krajské exportní konferenci společné pro Jihočeský kraj a Kraj Vysočina. Tato konference se uskuteční dne 23. 11. 2017 v Táboře.

Letošní série Krajských exportních konferencí navazuje na úspěšný loňský ročník, na jehož bázi staví nový rozšířený koncept kladně přijímaný zúčastněnými zástupci českých firem.

Hlavním cílem projektu Krajských exportních konferencí je předat českým firmám zajímavou a interaktivní formou informace o aktuálních nástrojích podpory exportu. Proto se Hospodářská komora České republiky spolu s Ministerstvem zahraničních věcí ČR, ČSOB, Českou exportní bankou, Exportní garanční a pojišťovací společností a úvěrovou pojišťovnou CREDENDO vydává do krajů. Tito aktéři českým firmám z Jihočeského kraje a Kraje Vysočina na Krajské exportní konferenci v Táboře společně představí systém podpory exportu v České republice.

Vedle části konference zabývající se přímo podporou exportu je do programu Krajské exportní konference zařazen také Kurz prezentačních dovedností, který poskytne řadu užitečných tipů, jak správně prezentovat sebe a svou firmu.

Program konference uzavírá setkání se zahraničními diplomaty akreditovanými v Praze, a to ze zemí potenciálně zajímavých pro české firmy. Diplomaté nejprve krátce prezentují své země, přičemž poté jsou k dispozici pro dotazy a následný networking.

Bližší informace o konferenci včetně způsobu registrace na tuto Krajskou exportní konferenci naleznete v přiložené pozvánce:

Podrobnosti

Datum:
23.11.2017
Čas:
9:30 - 16:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
mullerova1@komora.cz

Místo konání

Hotel Dvořák Tábor
Hradební 3037
Tábor, 390 01 Česká republika
+ Google Mapa