Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KONFERENCE – VEŘEJNÉ ZAKÁZKY 2016/2017 „NOVÝ ZÁKON – BUDIŽ SVĚTLO?“

5.10.2016

Veřejné zakázky se dočkaly nového zákona. Příchod nového zákona doprovází pochopitelně spousta změn a o těchto změnách budeme diskutovat na VII. ročníku konference OTIDEA.

Cílem konference je zabývat se problematickými otázkami veřejných zakázek, které často ovlivňují a komplikují práci nejen zadavatelů, ale i dodavatelů, a to jak ve vztahu k menším zadavatelům jako jsou města a obce, tak i ve vztahu k velkým státním institucím. Jedním z hlavních bodů letošní konference je také nový zákon o zadávání veřejných zakázek, který letos vstupuje v platnost. Konferencí se snažíme poukázat na praktické problémy a zkušenosti nejen zadavatelů, ale i dodavatelů a kontrolních orgánů tak, abychom podnítili diskuzi odborné i laické veřejnosti, která je nezbytná k řešení určitých palčivých otázek.

Diskutovat se bude o těchto stěžejních tématech:
• NOVÝ ZÁKON O ZADÁVÁNÍ VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK
• Změny v oblasti přezkumu a novinky na ÚOHS
• Současnost a budoucnost Národního elektronického nástroje a elektronických aukcí
• Změny v procesu otevírání, posouzení a hodnocení nabídek
• Veřejné zakázky z pohledu Bruselu
• Kontroly a audity operačních programů

Jelikož předcházející ročníky zaznamenaly velký zájem z řad zadavatelů, dodavatelů i odborné veřejnosti, rozhodli jsme se i ten letošní zorganizovat ve velkokapacitním sále. V pražském hotelu Ambasador je očekávána účast stovek zadavatelů a dodavatelů z celé České i Slovenské republiky. Na konferenci vystoupí přední odborníci na veřejné zakázky z veřejné i soukromé sféry a vyjádří se k aktuálním i připravovaným novinkám současné praxe. Mezi hosty konference, kteří již potvrdili svou účast a na konferenci i vystoupí, patří např. Josef Chýle, místopředseda a vedoucí sekce veřejných zakázek na Úřadě pro ochranu hospodářské soutěže, Aleš Cejnar, tajemník pro Prahu 15, Zita Táborská, predsedníčka Úradu pre verejné obstarávanie Slovenké republiky a Kateřina Koláčková, ředitelka společnosti OTIDEA AVZ.

Konferenci moderuje Daniel Stach, moderátor televizního pořadu Hyde Park Civilizace, Studia 6 ČT24 a redaktor televizního zpravodajského kanálu ČT24.

Nad konferencí převzal záštitu ministr vnitra Milan Chovanec, prezident Hospodářské komory České republiky Vladimír Dlouhý.

Typ

Organizátor:

OTIDEA A.S.

Místo konání:

Hotel Ambassador, Václavské náměstí 5-7, 111 24 Praha 1

Kontakt:

OTIDEA A.S.
Thámova 32
186 00 Praha 8

www.otideavzdelavani.cz
anna.kaprhalova@otidea.cz