Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Když vyjednávání přestává být příjemné: Iracionalita, nedůvěra, vztek a hrozby

2.5.2022 - 9:00 - 16:00

Ne každé vyjednávání probíhá dle připravených šablon a někdy se z distinguovaného rozhovoru stává spíše bitva iracionálních argumentů a hrozeb. Jak jednat s protistranou, která je ovládána více svými emocemi, než vlastními zájmy? A jak zabránit, abychom do stejné pasti nespadli sami? Jak zvládat situace, kdy si s protistranou nechceme nebo nemůžeme důvěřovat?

V tomto intenzivním a interaktivním kurzu se zaměříme na strategie, které fungují pokud vyjednáváte v nestandardních situacích nebo s nestandardními stranami.

Absolvováním semináře účastníci získají nejen teoretické znalosti, ale především praktické dovednosti ve vztahu k efektivnímu vyjednávání. Dozví se, jak vyjednávat se stranou, která jedná zcela iracionálně, jak obnovovat důvěru, pokud byla narušena či ztracena a jak jednat se stranou, kterou zcela ovládají emoce.

Vhodné pro:

Seminář je určen pro manažery, podnikové právníky, advokáty, zaměstnance společností obchodujících se zahraničím, vývozce, dovozce a firmy, které se zabývají prodejem, servisem nebo zprostředkováním prodeje výrobků.

Přednášející:

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. – zapsaný mediátor, rozhodce, lektor na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a na dalších univerzitách po celém světě (Itálie, Čína, USA,…). Působí také jako tzv. negotiation counsel – poradce při vyjednávání, a to pro mezinárodní korporace, zahraniční veřejnoprávní instituce i politické strany.

Program:

  • Úvod aneb co je standard

  • Emoce a vyjednávání

  • Ztráta důvěry a její obnovení

  • Vztek a hrozby ve vyjednávání

  • Nejúspěšnější strategie pro kritické situace

2. 5. 2022 Pozvánka na seminář Když vyjednávání přestává být příjemné Iracionalita, nedůvěra, vztek a hrozby

Podrobnosti

Datum:
2.5.2022
Čas:
9:00 - 16:00
Rubriky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://www.icc-cr.cz/cs/akce/kdyz-vyjednavani-prestava-byt-prijemne-iracionalita-neduvera-1

Ostatní

E-mail pořadatele
filipkova@icc-cr.cz
Telefon
727 913 390