Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

IT kontrakty v právní praxi

13.6.2016

Praktický workshop zaměřený na problematiku smluv uzavíraných v IT sektoru.
Seminář se zaměří na oblast nejčastěji uzavíraných smluv v oblasti IT, tedy zejména na licenční smlouvy k software, implementační smlouvy, smlouvy o vývoji software a smlouvy o údržbě a podpoře počítačových systémů.

Důraz bude kladen zejména na praktické zkušenosti s uzavíráním a plněním tohoto typu smluv a to jak z pohledu dodavatele, tak z pohledu zákazníka a nejčastější problematické body, které se v oblasti těchto smluv objevují, a to zejména otázky týkající se vymezení předmětu plnění těchto smluv, cenová ujednání, změnová řízení, akceptační kritéria a testování, sankce, údržba a podpora již dodaných systémů a řešení sporů.

Seminář bude zaměřen na nabytí praktických znalostí; velký prostor bude poskytnut dotazům a diskusi.

Určeno pro:
Tento seminář je určen především pro specialisty z oblasti IT služeb, kteří mají na starosti uzavírání smluv v tomto sektoru ale i pro manažery firem a firemní právníky, kteří smlouvy v oblasti IT sjednávají. Správné nastavení právních vztahů v této oblasti má často kritickou důležitost jak pro dodavatele IT služeb a počítačových systémů tak pro jejich zákazníky, což platí zejména v případě počítačových systémů, bez nichž se chod firmy nemůže obejít.

Přednášející:
Michal Matějka – advokát Baker & McKenzie, s.r.o., advokátní kancelář, specialista na IT právo s rozsáhlými zkušenostmi v tomto oboru

Program:
* Softwarové licenční smlouvy
* Smlouvy na implementaci software
* Smlouvy o vývoji software
* Smlouvy o údržbě a podpoře počítačových systémů
* Smlouvy na komplexní IT projekty

Více informací a možnost registrace zde – https://www.icc-cr.cz/cs/akce/it-kontrakty-v-pravni-praxi

Typ

Organizátor:

Mezinárodní obchodní komora (ICC ČR)

Místo konání:

ICC ČR, Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

Kontakt:

Tel. 257 217 744, e-mail: filipkova@icc-cr.cz