Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ÍRÁN – Pozvánka na seminář o interkulturních aspektech a specificích v obchodním jednání s íránskými partnery

13.12.2016

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář v českém jazyce zaměřený na interkulturní aspekty, odlišnosti a specifika obchodního jednání a jejich rozdíly v Íránu. Akce se uskuteční v úterý  13.12.2016 od 10 hodin v zasedací místnosti Brno v sídle Hospodářské komory ČR ve Florentinu-recepce A (Na Florenci 2116/15, Praha 1).

Hospodářská komora ČR se v posledních několika letech intenzivně zaměřuje na teritorium Íránu o to více po lednovém rozhodnutí o postupném uvolňování sankcí. Každoročně jsou pořádány HK ČR doprovodné podnikatelské mise s vrcholnými představiteli státu, odborně zaměřené kulaté stoly a semináře. HK ČR také založila pro firmy projekt „Brána do Persie“ https://www.branadopersie.cz/ .
Jednotlivá témata budou přednášet lektorky s bohatými zkušenostmi z daného teritoria, Hana Hikelová(ředitelka agentury HATcom.cz, která se zabývá marketingem, PR a komunikací a také exportem mj. do Íránu a Karla Sirota, (výkonná ředitelka společnosti I.C.P. Communications a absolventka mj. Diplomatické akademie. Firma se zabývá mezinárodním obchodem, obchodní diplomacií a budováním obchodních vztahů společností).
Akci bude moderovat a do diskuze se zapojí pan Ilja Mazánek, předseda zahraniční sekce HK ČR a arabista s osobními zkušenostmi z působení na Zastupitelských úřadech České republiky a obchodními zkušenostmi ze soukromého sektoru.
V příloze naleznete předběžný program akce.
Kapacita je omezená! Prosím zájemce o účast, aby mi toto potvrdili emailem na veselka@komora.cz krátkou zprávou s vyznačením firmy, jména účastníka a emailu. Rovněž uveďte, zda jste členem HK ČR či nikoliv a zda jste zaregistrován v projektu HK ČR Brána do Persie nebo ne.
 
Účast na semináři je zpoplatněná. Pro nečleny HK ČR je stanoven poplatek ve výši 1.400 Kč, pro členy HK ČR 1.000 Kč. V případě, že je firma zaregistrována do projektu Brána do Persie, obdrží 50% slevu z registračního poplatku
 
Po obdržení Vašeho emailu o účasti na akci, Vám budou zaslány instrukce k zaplacení poplatku.
 
Přihlašování je stanoveno do pondělí 12.12.2016.
 

Typ

Organizátor:

HK ČR

Místo konání:

HK ČR

Kontakt:

veselka@komora.cz

 

Podrobnosti

Datum:
13.12.2016
Rubrika Akce:
Štítky Akce: