Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Indické investiční fórum

8.10.2019 - 14:00 - 16:00

Dovolujeme si Vás pozvat na Indické investiční fórum, které se uskuteční dne 8. 10. 2019 od 14:30 (14:00 registrace účastníků) v rámci doprovodného programu letošního ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně v konferenční místnosti 102, Administrativní budově BVV (v přiloženém plánku jako “BVV Office Centre”, plánek areálu ZDE). Akce je za českou stranu spoluorganizována Hospodářskou komorou ČRMinisterstvem průmyslu a obchodu ČR.

Fórum se koná u příležitosti návštěvy indické delegace za účasti šéfa EEPC India Ravi Sehgala v České republice, kterého doprovází delegace se zájmem o spolupráci s českými firmami zejména z oblasti automobilového a strojírenského průmyslu.

Vedle těchto odvětví byly jako sektory s potenciálem pro české firmy v Mapě globálních oborových příležitostí MZV ČR vyhodnoceny také důlní, těžební a ropný, energetický, letecký či chemický průmysl. Právě v rámci jmenovaných sektorů je realizována velká část českého exportu do Indie, který v posledních letech stabilně roste.

Jednacím jazykem podnikatelského fóra bude angličtina, účast na akci je zdarma, ovšem podmíněna registrací prostřednictvím formuláře níže. Registrace bude ukončena 4. 10. 2019.

Bližší informace o akci naleznete v programu ZDE.

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

Formulář:

  • DD dot MM dot YYYY

Podrobnosti

Datum:
8.10.2019
Čas:
14:00 - 16:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
veselka@komora.cz

Místo konání

BVV Office Centre
Výstaviště 405/1
Brno, Česká republika
+ Google Mapa