Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ICC ČR: Tahat za kratší konec: Vyjednávat jako slabší strana

8.11.2021 - 9:00 - 16:00

Naše vyjednávací schopnosti se neprojeví ve chvíli, kdy držíme v ruce všechny trumfy, ale v situacích, kdy taháme za kratší provaz. Dobrého vyjednávače neovlivní, že je ve vztahu slabší obchodní stranou nebo takového klienta zastupuje. Ať už je mu vyhrožováno, nemá žádné možnosti nebo proti němu hraje čas, úspěšný vyjednávač je schopný obrátit danou situaci ve svůj prospěch a uspět. Jak na to?

V tomto intenzivním kurzu se zaměříme na strategie, které fungují pokud vyjednáváte z pozice slabší strany nebo pokud takovou stranu zastupujete.

Absolvováním semináře účastníci získají nejen teoretické znalosti, ale především praktické dovednosti ve vztahu k efektivnímu vyjednávání. Dozví se, jak se bránit v situaci, kdy proti nim druhá strana používá sílu a nátlak, jak předcházet nevýhodným a vynuceným ústupkům a jak získat iniciativu zpět na svoji stranu.

V průběhu školení budou dodržena veškerá aktuální hygienická nařízení.

V případě nepříznivé epidemiologické situace, proběhne seminář formou on-line webináře prostřednictvím platformy Webex.

Vhodné pro:

Seminář je určen pro podnikové právníky, advokáty, zaměstnance společností obchodujících se zahraničím, vývozce, dovozce a firmy, které se zabývají prodejem, servisem nebo zprostředkováním prodeje výrobků.

Přednášející:

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. – zapsaný mediátor, rozhodce, vedoucí Centra mimosoudního řešení sporu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, lektor na dalších univerzitách po celém světě (Itálie, Čína, USA, …). Působí také jako tzv. negotiation counsel – poradce při vyjednávání, a to pro mezinárodní korporace, zahraniční veřejnoprávní instituce i politické strany.

Program:

  • Úvod aneb Role síly ve vyjednávání
  • Psychologie síly
  • Vyhrožování, nátlak a jak na ně
  • Prevence a nápravné techniky

Více informací a registrace:

https://www.icc-cr.cz/cs/akce/tahat-za-kratsi-konec-vyjednavat-jako-slabsi-strana

Podrobnosti

Datum:
8.11.2021
Čas:
9:00 - 16:00
Rubrika Akce:

Ostatní

E-mail pořadatele
filipkova@icc-cr.cz
Telefon
727 913 390

Místo konání

Grandior Hotel Prague
Na Poříčí 32
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa