Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

FOR ARCH 2017

19.9.2017 - 23.9.2017

28. ročník mezinárodního stavebního veletrhu, na kterém přední výrobci a prodejci z oboru stavebnictví prezentují své novinky.

Je určen široké odborné i laické veřejnosti.

FOR ARCH – stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR představuje pro české i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci. Na minulém ročníku se prezentovaly firmy, které dříve vystavovaly, ale v posledních letech kvůli obavám z ekonomické krize na veletrhu chyběly. Výrobci a dodavatelé ze stavebního oboru cítí po útlumu v posledních letech příležitost získat nové zakázky a prezentovat své služby přímo potenciálním zákazníkům.

Veletrh každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Mezi novinky patřila okna, stínicí technika, vrata, ploty a brány, které opět veletrh obohatily svými nápaditými i nevšedními expozicemi.

Podrobnosti

Zahájení:
19.9.2017
Ukončení:
23.9.2017
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://forarch.cz/

Pořadatel

ABF, a.s.
Webová stránka:
www.abf.cz

Místo konání

PVA Expo Praha
Beranových 667
Praha 9 - Letňany, 199 00 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://pva.cz