Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise s předsedou Poslanecké sněmovny PČR do Srbska a Řecka

23.11.2016 - 25.11.2016

Zveme Vás k účasti v doprovodné podnikatelské misi předsedy Poslanecké sněmovny PČR pana Jana Hamáčka do Srbska a Řecka, která se uskuteční v termínu 23.-25.11.2016.

 
V rámci programu plánujeme zorganizovat mj. podnikatelská setkání jak v Bělehradě, tak v Aténách, která zahájí předseda Poslanecké sněmovny PČR, včetně bilaterálních jednání firem.
Podrobnější program nyní intenzivně připravujeme a budeme jej upřesňovat v koordinaci se Zastupitelskými úřady ČR v Bělehradě a Aténách. Odlet vládním speciálem z vojenského letiště Praha-Kbely je předběžně plánován na středu 23.11. v ranních hodinách.
Záloha na účastnický poplatek činí 810,- EUR a zahrnuje 2 x ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, pronájmy jednacích prostor, podíl na cateringu, organizaci firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.
Pro firmy, které účastnický poplatek nemohou uhradit v EUR, je stanoven ekvivalent v Kč, a to ve výši 21.900 Kč (o této skutečnosti nás prosím informujte a vyznačte v závazné přihlášce).
V případě Vašeho zájmu o účast zašlete sken vyplněné a podepsané závazné přihlášky na veselka@komora.cz.
Dále prosím přiložte vyplněný firemní profil v angličtině ve formátu MS WORD a vyplněný company slide z přílohy se stručnými informacemi o Vaší společnosti (dle popisků na slidu).
 
Uzávěrka přihlášek je již ve středu 9.11.2016.
Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Jarmila Čejkovská, cejkovska@ppagency.cz  tel: 221 406 652.

Typ

Organizátor:

HK ČR

Místo konání:

Bělehrad, Atény

Kontakt:

veselka@komora.cz

 

Podrobnosti

Zahájení:
23.11.2016
Ukončení:
25.11.2016
Rubriky Akce:
,