Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise s ministrem zahraničních věcí ČR do Makedonie

9.2.2016 - 10.2.2016

Hospodářská komora České republiky byla pověřena organizací doprovodné podnikatelské mise ministra zahraničních věcí ČR pana Lubomíra Zaorálka ve dnech 9.-10.2.2016 v rámci jeho návštěvy Makedonské republiky (Skopje).

Hlavním cílem doprovodné podnikatelské mise je posílení ekonomických vztahů mezi českými a makedonskými exportéry, importéry a investory a upevnění již stávajících obchodních vazeb.
V předběžném programu počítáme mj. s organizací podnikatelského fóra, které zahájí ministr zahraničních věcí a následných B2B jednání mezi českými a makedonskými firmami. Pokud již máte v Makedonii obchodní partnery, doporučujeme Vám je na podnikatelské fórum rovněž pozvat.

Podrobnější program nyní intenzivně připravujeme a budeme jej upřesňovat v koordinaci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR a naším zastupitelským úřadem. Odlet vládním speciálem z vojenského letiště Praha-Kbely je předběžně plánován na 9.2. kolem 18. hodiny, návrat 10.2. ve večerních hodinách.

Záloha na účastnický poplatek činí 13.500,- Kč a zahrnuje ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, pronájmy jednacích prostor, podíl na cateringu, organizaci firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

V případě Vašeho zájmu o účast zašlete sken vyplněné a podepsané závazné přihlášky na veselka@komora.cz. Dále prosím přiložte vyplněný firemní profil v angličtině ve formátu MS WORD a vyplněný company slide z přílohy se stručnými informacemi o Vaší společnosti (dle popisků na slidu).

Uzávěrka přihlášek je již v pátek 22. ledna 2016.

Typ

Organizátor:

HK ČR

Místo konání:

Makedonie, Skopje

Kontakt:

veselka@komora.cz

 

Podrobnosti

Zahájení:
9.2.2016
Ukončení:
10.2.2016
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
,