Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise s ministrem průmyslu a obchodu ČR do Egypta a Jordánska

23.4.2016 - 26.4.2016

Hospodářská komora České republiky byla pověřena organizací doprovodné podnikatelské mise ministra průmyslu a obchodu ČR pana Jana Mládka ve dnech 23.-26.4.2016 v rámci jeho návštěvy Egypta (Káhira a Alexandrie) a Jordánska (Ammán).
V předběžném programu plánujeme zorganizovat podnikatelská fóra v Káhiře, Alexandrii a Ammánu včetně B2B jednání mezi českými a egyptskými resp. jordánskými firmami. V programu rovněž připravujeme účast českých firem na jednání Mezivládní smíšené komise v Káhiře. Počítáme také se setkáním účastníků s ministrem průmyslu a obchodu a s představiteli Velvyslanectví České republiky v Egyptě resp. v Jordánsku. Na podrobnějším programu nyní intenzivně pracujeme.
V souvislosti s uvedenou účastí firem na jednání Mezivládní smíšené komise Vás vyzýváme, pokud se potýkáte s nějakým problémem v Egyptě nebo máte podnět, který by měl být případně projednán na tomto zasedání v Káhiře, o zaslání podkladů v emailu spolu se závaznou přihláškou. Tyto podklady poskytneme i sekretariátu pana ministra.
Záloha na účastnický poplatek činí 1.358,- EUR a zahrnuje 3x ubytování se snídaní, úhradu vízových poplatků, podíl na místních transferech, pronájmy jednacích prostor, podíl na cateringu, organizaci firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.
Pro firmy, které účastnický poplatek nemohou uhradit v EUR, je stanoven ekvivalent v Kč, a to ve výši 36.700 Kč (o této skutečnosti nás prosím informujte a vyznačte v závazné přihlášce).
V případě Vašeho zájmu o účast zašlete sken vyplněné a podepsané závazné přihlášky na veselka@komora.cz. Dále prosím přiložte vyplněný firemní profil v angličtině ve formátu MS WORD a stručný company slide.
Vzhledem k omezené kapacitě je uzávěrka přihlášek již 24.3.2016.

Organizátor:

HK ČR

Místo konání:

Kontakt:

veselka@komora.cz

Podrobnosti

Zahájení:
23.4.2016
Ukončení:
26.4.2016
Rubriky Akce:
,