Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky, J. E. Miloše Zemana, do Slovinska

5.6.2019 - 6.6.2019

Dovolujeme si Vás pozvat na doprovodnou podnikatelskou misi prezidenta republiky, J.E. Miloše Zemana, do Slovinska, jejíž organizací byla Kanceláří prezidenta republiky pověřena Hospodářská komora České republiky. Mise se bude konat v termínu od 5. do 6. 6. 2019, přičemž podnikatelská delegace bude vedena prezidentem HK ČR, panem Vladimírem Dlouhým.

Cesta se uskuteční vládním speciálním letadlem spolu s prezidentem. Cesta se uskutečňuje v rámci Three Seas Initiative (Iniciativy 3 moří).

V rámci programu mise se čeští podnikatelé budou moci s prezidentem republiky zúčastnit nejen zahajovacího prezidentského panelu a podnikatelského fóra dne 5. června 2019, ale i slavnostní večeře.

Dne 6. června členové podnikatelské delegace budou mít také několik příležitostí pro setkání se svými slovinskými protějšky, a to při B2B jednáních a v jednotlivých panelech, které budou na téma transport, inovace, energetika a digitalizace.

Záloha na účastnický poplatek činí 654,- EUR (17.000 Kč), pro členy HK ČR je poplatek snížen na 588,- EUR (15.300 Kč). Účastnický poplatek zahrnuje: dopravu vládním speciálním letadlem, ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, podíl na pronájmu prostor, podíl na cateringu, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

V případě, že máte zájem se této podnikatelské mise zúčastnit, zašlete, prosím:

  • vyplněnou závaznou přihlášku (MS Word + scan s podpisem statutárního zástupce a razítkem) – ZDE,
  • profil v Aj (MS Word) – ZDE,
  • scan cestovního pasu (strana s fotografií).

na e-mailovou adresu talafus@komora.cz a do kopie na adresu mullerova1@komora.cz, a to nejpozději do 17. 5. 2019.

Těšíme se na Vaši účast.

Podrobnosti

Zahájení:
5.6.2019
Ukončení:
6.6.2019
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
talafus@komora.cz

Místo konání

Slovinsko
Slovinsko + Google Mapa